up
ara

Punisher

Marvel's The Punisher (2017)

Punisher Konusu ve Özeti

Punisher
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Marvel türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Marvel, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Punisher isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yapım: 2017 ABD
Yönetmen:
Punisher dizisi listesinde yer almaktadır.
sinemasever

sinemasever

@sinemasever

S1-B13 Daredevil dizisini izlerken Punisher'in performansı çok iyiydi ki Daredevil'in önüne geçti bence Daredevil'in son sezonunda.Sonunda solo dizisine kavuştu.Dizi 13 bölümden oluşuyor.Dizinin her bölümü efsane, her sahnesi neredeyse mükemmel, sahlerin müzikle uyumu harika dizi için söylenebilecek kötü birşey bulamıyorum.Punisher'i hayat veren Jon Bernthal bu karakteri gerçekten benimsemiş çok yakışıyor karakter.Jon Bernthal'ı ayrı bir parantez açmak gerekirse geleceğin aksiyon oyuncusu bence yavaş yavaş filmlerdede görüyoruz aksiyonu yakışıyor sert tavrıyla Jason Statham'ı andırıyor biraz.Karakterler çok iyiydi Punisher'in hayatını çok iyi yansıtmışlar detaylara inmişler.Dövüş sahneleri mükemmeldi zaten.4. bölümün son sahnelerinde araba sahnesi var Hızlı ve Öfkeli 7'deki sahneyi hatırlattı Jason Statham ve Vin Diesel'in arabaları üzerine sürtükleri sahne.Çok üst düzey sahneler var gerçekten.11. bölümdeki çatışma sahnesi filmlerde yok diyebilirim.Bazı dizilere 10 puan vermişliğim var ama bu dizi başka bir boyut beklentim yüksekti çok çok fazlasıyla karşıladı.Son zamanlarda izlediğim en iyi yabancı diziydi.
Punisher
filme 10 verdi
0 yorum
Ebru G.

Ebru G.

@ebrug

''Millet işkenceyi acı çekmek sanıyor. Ama asıl işkence... Zaman.''
(S01xEp03)
Punisher
diziye puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Ekrem Ali Pek

Ekrem Ali Pek

@dragonborn - İstanbul

Bazen hayat, yalnız kalmamak için verdiğimiz mücadeleden ibaret.
Punisher
diziye puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
16
DİZİ
Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Netflix Orijinal Dizileri
Netflix Original Series adı altında geçen, yapımcılığını Netflix'in üstlendiği ve sadece Netflix üzerinden izlenm...
sinemasever

sinemasever

@sinemasever

Punisher paylaşım fotoğrafı
Punisher
İlk olarak Daredevil dizisinde yan rolde gördüğüm Punisher orada bazı bölümlerde Daredevil'in performans olarak üzerine çıkınça solo dizisine kavuşmuştu.Marvel karakteri olsada süper gücü olmayan normal bir insan olan suçluları cezanlandıran Punisher harika bir karakter.Aksiyon sahneler kusursuz ve çok gerçekci filmlerden daha iyi aksiyon sahneleri mevcut solo dizisinde.IMDB puanı 8,7 oldukça yüksek bir rakam.Jon Bernthal dizide Punisher'in hakkını çok fazlasıyla vermiş.Olağanüstü bir oyunculuk sergilemiş.Dizi aksiyonun yanı sıra ağır bir dramıda var tavsiye ederim.
Punisher
filme 10 verdi, inceleme ekledi.
0 yorum
8.4/10
13 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Diziler
2017
2017
2017
2015