up
ara

The Rain

(2018)

The Rain Konusu ve Özeti

The Rain
Farklı bir dünya düzenini ele alan dizi, kıyameti konu edinen ve son dönemdeki distopik tarzda diziler arasında kendine yer arıyor.
Yapım: 2018 Danimarka
Danimarkalı iki kardeş, yağmurla gelen ve İskandinavya nüfusunun çoğunu yok eden ölümcül virüstün kurtulmayı başarmıştır. Kendilerine yeni bir dünya kurmak isteyen kardeşler güvenli bir yer bulmak için yolculuğa çıkarlar. Büyük yıkımdan kurtulmayı başaran diğer gençlerle bir araya gelen kardeşler, yeni hayatlarında istedikleri kişi olmakta özgürdür. Geçmişte hissettikleri duyguların hiçbirini artık yaşayamayacaklarını düşünen gençler hayatta kalmak için savaş verirken, yaşadıkları birçok şeyin yeni hayatlarında da var olduğunu keşfederler.
Buğra Kağan

Buğra Kağan

@bugrakagan94

Netflix tarafından yayınlanan Danimarka dizisi. Netflix son dönemde abone sayısını 100 milyonun üstüne çıkardı ve değişik ülkelerden dizi ve filmler yayınlıyor.Hiç bilmediğimiz oyuncuları ve yapımları bu sayede keşfedebiliyoruz

Dizi toplam 8 bölümden oluşuyor.Süresi ise 35-40 dakika arası.2.sezonunu izlemeyi düşünmüyorum.Her ne kadar iyi bir konuya sahip olsa da içi doldurulamamış,bu konuyu başka bir ülke değerlendirse efsane bir şey ortaya çıkabilirmiş.Oyuncu kadrosunu ise beğenmedim,sonuçta 6 yıldır dünyada insan kalmamış ve sanki bu arkadaşlar pikniğe gitmiş gibiydi,ne doğru düzgün diyaloglar ne de duygu vardı.2.sezon onayı almasına da çok şaşırdım,düşünün son bölümün son 15 dakikasında diziyi kapattım,ne kadar ilgi çekici olduğunu siz değerlendirin
The Rain
filme 5 verdi
0 yorum
Eren Yılmaz

Eren Yılmaz

@erenylmaz

Netflix yine efsane🌹
Bu dizi şahane fakat 1 yıldır beklediğim 2.sezonun 6 bölümle karşımıza çıkması biraz hayal kırıklığı olsada yine keyifli bir 6 bölüm bize sunuyor izlenilmesi gereken dizilerden biri senaryo güzel ilerliyor umarım 4 ve 5 sezonları gelir.
The Rain
diziye puan vermedi
4 yorum
aisling (@aisling)
Konusu nedir
29.05.19 beğen cevap
AcupOfCoffee (@sherlock)
Konusu nedir ?
29.05.19 beğen cevap
Şaban Yılmaz

Şaban Yılmaz

@sabanyilmaz326

.................
The Rain
diziye puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
8.1/10
19 oy
Sence kaç puan almalı?
0