up
ara

Insatiable

(2018)

Insatiable Konusu ve Özeti

Insatiable
Kilolarıyla başı dertte olan bir genç kızın (Patty) avukat Bob desteği ile kilolarından kurtulup okuldaki arkadaşlarına karşı alacağı intikamı konu edinen dizi.
Yapım: 2018 ABD
Insatiable, asıl mesleği avukatlık olan bir adam ile kendisine zorbalık yapanlardan intikam almak isteyen genç bir kızın hikayesini anlatıyor. Liseye giden bir genç kız Patty’nin kiloları ile başı derttedir. Patty kilosu yüzünden okulda arkadaşları tarafından sürekli dalga geçilen kız rolündedir. Avukat Bob ise onun içindeki cevheri gören tek kişidir. Bob, Patty’yi içine düştüğü durumdan kurtarmaya kararlıdır ve bunun için ona yardım eder. Patty, Bob’un yardımıyla ülkeden düzenlenen güzellik yarışmasına başvurur ve Bob bu yolda Patty ile birlikte büyük bir hırsla çalışmalara başlar. Patty bu sayede kendisiyle dalga geçenlerden intikam alabilecektir. Genç kıza koçluk yapan Bob ve karısı Coralee yarışmayı Patty'nin kazanması için ellerinden ne geliyorsa yapmaktadır. Patty, kilolarından kurtulup okuldaki popüler kız rolünü devralır.Fakat Patty'nin yapacakları henüz bitmemiştir.
Berna AVCI

Berna AVCI

@bernaavci

S1-B12 İlk başladığım zaman konusunun ilgimi çektiği için devam ettiğim sonrasında severek izlediğim ama son 2 bölümünde artık bayağı abarttıkları için muhtemelen 2.sezonunu aşkla beklemeyeceğim çılgınca bir diziydi.

Kilolu bir kızın okulda arkadaşlarından gördüğü zorbalığı konu alırken bir yandan da Bob adında ki avukatla benzerliklerini, Bob’un Patty’nin hayatına etkilerini, Patty’nin zayıfladıktan sonra başından geçenleri, sevgililerini,arkadaşlarını ve ailesini anlatıyor.Debby Ryan için bile izlenir. Keyifli seyirler
Insatiable
5.8 (12 oy)
0 yorum
nehir yet

nehir yet

@nehiryet

Zorbalığa uğrayan Patty evsiz bir adamla yaptığı kavgayı savunmak için mahkemeye gider. Savunma avukatı Bob, ona yardım eder ve güzellik yarışmalarına katılır ve olaylar...
Insatiable
5.8 (12 oy)
0 yorum
Sima Tok

Sima Tok

@simatok

Henüz tek sezon ama çok güzel ilerliyor. Aslında yaşamak için birbirimize ihtiyacımız olduğunu çok iyi anlatıyor. Eğlenceli, hoş bir dizi!
Insatiable
5.8 (12 oy)
3 yorum
Bahar Gürses (@portuga)
Debby Ryan ın oynadığı dizi değil mi bende beğenerek izledim 🤗
03.12.18 beğen 2 cevap
lilith (@lilithcizre)
Listeme ekleyeceğim ;)
03.12.18 beğen 1 cevap
Berna AVCI

Berna AVCI

@bernaavci

Kazananlar her zaman kazanır,nokta.
Insatiable
5.8 (12 oy)
0 yorum
5.8/10
12 oy
Sence kaç puan almalı?
0