up
ara

Maniac

(2018)

Maniac Konusu ve Özeti

Maniac
Hayatlarında sorunlar yaşayan Annie ve Owen'ın bir ilaç deneyine katılması ve devamında gelişen olayların anlatıldığı komedi dizisi.
Yapım: 2018 ABD
Aynı isimli Norveç yapımı diziden uyarlanan Maniac'ın baş rollerini Emma Stone ve Jonah Hill paylaşıyor.İşlerin planlandığı gibi gitmediği bir ilaç şirketinin deneyine katılan Annie Landsberg (Emma Stone) ve Owen Milgrim (Jonah Hill) öyküsü anlatılıyor.Bu ikili Dr. James K. Mantleray (Justin Theroux) tarafından her türlü akıl hastalığı ve kalp kırıklığı ile ilgili sorunları çözeceğini iddia ettiği bir ilaç deneyine alınırlar 3 gün sürecek bu deneyler sonucunda hiç bir yan etkisi olmadığı konusunda garanti verilsede işler beklendiği gibi gitmez.
Deniz Akbaş

Deniz Akbaş

@denizakbaas

Mini Dizi
Netflix'in yeni çıkardığı sayılabilecek bir orijinal içeriği. Tek sezon olmakla birlikte sadece 10 bölümü bulunmakta sizleri bilemem lakin benim dizinin içeriğini tamamen algılamam 5. Bölümü bulmaktaydı. Oyunculuklara denilebilecek hiçbir şey bulunmamakta zaten yabancı sinema sektörünü biraz takip ediyorsanız gözlerinizin aşina olduğu tipler ön plandaydı. Favori karakterimin Azumi olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Beklentilerimi karşıladımı evet lakin çokta üstüne çıktığını söyleyemem. İzliyecekler için iyi seyirler.
Maniac
filme 8 verdi
0 yorum
İkbal İnce

İkbal İnce

@ikbalince

MANİAC!
Çok güzel ve kendine çeken bir bilim-kurgu dizisi. Zaten “netflix” yapımı. Emma stone’u izlerken tekrar tekrar hayran oluyorsunuz. Gerçekten de profesyonel bir yapım. İzlediğime asla pişman olmayacağım diziler arasındadır. Aynı zamanda kısa dizidir. Tek bir sezonu var. Tavsiye ederim...
Maniac
diziye puan vermedi
0 yorum
Luu Cel

Luu Cel

@luucel

Inanılmaz ilginç
Beğendiğim söylemiyorum ama kesinlikle izlenmeli.
Maniac
diziye puan vermedi
0 yorum
7.1/10
7 oy
Sence kaç puan almalı?
0