up
ara

Elite

(2018)

Elite Konusu ve Özeti

Elite
Başrollünde Danna Paola, Miguel Herrán, María Pedraza yer aldığı, 2018 yılı yapımı gerilim türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Elite isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yapım: 2018
ipek öztürk

ipek öztürk

@oztipek - İstanbul

bilmeyen bir çok kişi olabilir fakat bu dizi la casa de papelin çekim ve oyuncu kadrosuyla yapılmış bir dizi,buna rağmen la casa de papel de ki bazı ana karakterler yok fakat dizinin içeriği,kadrosu,konusu,vermek istediği mesajlar ve olaylar kesinlikle la casa de papelden çok daha iyi,güzel senaryo ve güzel otuncular.dizi kendini kesinlikle izletiyor.keşke ulaşması gereken izleyici kitlesine ulaşabilseydi,umarım 2.sezon kısa sürede gelir,şiddetle izlemenizi öneriyorumm.
Elite
filme 9 verdi
0 yorum
Bahar Gürses

Bahar Gürses

@portuga

Netflix İspanyol Gençlik dizisi
Dizi bir kaç gencin okullarının depremde yıkılması üzerine Elite kesimin çocuklarını gönderdikleri okula kabul edilmeleriyle başlıyor.Bütün olaylar da buradan sonra başlıyor zaten.Bir cinayet işleniyor ve işlenen suçun arkasındaki kişiler açığa çıkacak mı ya da çıkacaksa o süreçte neler yaşanacak henüz belli değil .Yeni sezonunu merakla bekliyorum.Bazı yerlerde çok yavaş ilerleyip canımı sıksada gayet hoş bir gençlik dizisi olmuş bence.
Elite
filme 8 verdi
0 yorum
8.4/10
10 oy
Sence kaç puan almalı?
0