up
ara

Sihirli Annem

- Sihirli Annem (2003)

Sihirli Annem Konusu ve Özeti

Sihirli Annem
Cem ve Ceren adında iki çocuk babası olan Sadık, karısını kaybettikten sonra Betüş ile evlenir. Kimsesi olmayan Çilek adında küçük bir kızı da evlatlık alarak 5 kişilik sevgi dolu bir aile olurlar. Ancak diğer aile üyelerinin bilmediği bir şey vardır; Betüş ve Çilek, aslında peridir.
Yapım: 2003 Türkiye
Başrollerinde Nevra Serezli, İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Gül Onat ve Defne Joy Foster'in oynadığı sevilen dizi Sihirli Annem'in yönetmenliğini Tülay Kocatürk üstleniyor. İlk karısı ölünce çocukları Cem ve Ceren ile yaşayan Sadık, peri olduğunu bilmediği Betüş ile evlenir. Daha sonra Betüş gibi peri olan kimsesiz Çilek’i de evlatlık alırlar. Kızlarının fani ile evlenmesini asla kabullenmeyen Dudu sürekli onlara karşı sihirler yapar.Kızlarının babası olan Taci’de bir fanidir, ama kıskançlıktan dolayı onu zamanında köpeğe çevirmiştir. Dizide, Dudu’nun çevresi ile verdiği büyük sihir mücadelesi ve şirin aile hikayesi anlatılıyor.
Sihirli Annem dizisi listesinde yer almaktadır.
Bilge Koçak

Bilge Koçak

@bilgekocak - Konya

Çocukken ne izlerdim bee :) Çok iyi hatırlıyorum geceleri yatmadan önce hep dua ederdim bende sihirli oluyum diye. O küçük kız yokmu çilek çok severdim onu. Şimdi bakınca saçma geliyo tabi bunların hepsi ama çocuğum olsa şahsen böyle şeyleri izletmem. Psikolojisini bozar insanın.
Sihirli Annem
diziye puan vermedi
0 yorum
54
DİZİ
Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Yerli Diziler
Komedi, romantik, dram, aksiyon ve daha fazlası... En beğendiğimiz Türk dizilerini bu listede paylaşalım. ...
36
DİZİ
Çocukluğumuzun Unutulmaz Dizileri
Bizimkiler, Süper Baba, Çarli ve daha fazlası... Çocukluğumuzda çiğdem çıtlayarak izlediğimiz, çocukluğumuzun unu...
6.3/10
46 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Diziler
1995
2018
2011