up
ara

How I Met Your Mother Dizi İncelemeleri

mihriban eracar

mihriban eracar

@mihribaneracar

İçine düştüm çıkamıyorum,o derece saran eğlenceli ve komik bir dizi😂
How I Met Your Mother
diziye puan vermedi
1 yorum
Kai (@kai)
Barmey Stinson der dusarım 😂
25.11.18 beğen 1 cevap
Film adam

Film adam

@serserimsi - Cochabamba

Arkadaşlar
Muhteşem bir komedi dizisidir. Az önce repliklerini incelediğimde yoğunluk hep duygusal sahnelere kitlenmiş. Bakmayın onlara çünkü bu bir komedi dizisidir. Arkadaslik, aşk, bağlılık ve daha pek çok duyguya çok ince hatlarda değiniyor.
"Bize ters gelen şeyler var diyorlar." Hangi bizden bahsediyorlar bilmiyorum ama gayet bizde de var hepsi. Olmayan var. O da şu insan eylemlerinde bazen etik olmayan durumlar gerçekleşir. Arkadaşlıklar içinde. Bu dizide böyle konulara da değiniyor ve çok ince yerlerden yakalayıp aslında gerçek dostluğun hangi değerlerin üstünde olduğuna yorum getirmişler.
İzleyin ve eğlenin. Her bölüm toplasan 23 dakika.
How I Met Your Mother
filme 10 verdi
0 yorum
Pelinsu

Pelinsu

@pelinsu480

Kesinlikle izlemelisiniz...
Ted ve Marshall’ın dostluğuna,Lily ve Marshall’ın aşkına,Barney’nin vurdumduymaz sempatik tavırlarına imrenmemiştim dersem yalan olur... Fakat Robin’in Ted ve Barney arasındaki kararsızlığından dolayı kendisine biraz kızmıştım :) Onun haricinde sevdiğim bir dizi.Bitireli 1 yıl oluyor ve ben yine boşluğa düşmüş gibi hissediyorum.
How I Met Your Mother
filme 10 verdi
0 yorum
Clay

Clay

@clay - İstanbul

Bu dizi bana göre başyapıt çünkü dostluklar aşklar komik hikayeleri hepsini içinde barındıran mükemmel ötesi bir dizi 8 sezon sıkılmadan izlediğim bir dizi fakat [spoiler][/spoiler] 9.sezon çok kötü kurgulanmış bir düğün için neredeyse 15 bölüm yapmışlar veya marshall hep arabada bir türlü otele gelemedi hikayede hiç ted ile tracy ye yer verilmemiş neredeyse sanki 9. sezon barney ve robin arasında geçmiş final kısmına gelirsek neredeyse 3 seneyi 3 dakikada işlemeleri çok kötü olmuş yada hemen barney ile robin in boşanması çok kötü olmuş sanki 9. sezonu boşuna izlemişiz gibi olmuş. Yada bazı açıklanmayan hikayeler ananas hikayesi yada barney nin çocuğu var ama karısını hiç göstermediler.Yada en sonda tracyi'yi hemen öldürmeleri bence çok saçma olmuş.
How I Met Your Mother
filme 10 verdi
0 yorum
Öykü Yazar

Öykü Yazar

@oykuyazar

Sıkıcı
İlk sekiz bölümü izlerken uyuyakalmıştım bir daha da izlemedim fazla sıkıcı ):
How I Met Your Mother
filme 1 verdi
1 yorum
Abdulkadir Akyüz (@abdulkadirakyuz)
Aslında dizinin daha çok son kısımları sıkıyor insanı.--(Spoiler) Bir türlü anneyi göremediğimiz için sinir oluyoruz. (Spoiler bitti)--Ama ilk sezon muhteşemdi bence.
07.03.19 beğen cevap
mesude çoban

mesude çoban

@mesudecoban - İzmir

Çok güzeldi ya. İçimde boşluk oldu bitirince. Gittim Friends’e başladım. O da harika.. Bazen yemek yerken açıyorum izliyorum. İzleyin izletin.
How I Met Your Mother
filme 10 verdi
0 yorum
POST_MORTEM

POST_MORTEM

@postmortem - San Juan

P.M.
S9-B23 Ne diziydi ama... Az önce bitirdim ve acayip duygular içine girdiğimi söylemeden edemeyeceğim. 9 sezon, izleyiciyi elinde tutmak ve ilgisini kaybetmemek büyük bir iştir. Bunu becerebilmişler demeyeceğim, böyle bir övgü beklemeyin, çünkü 6. ve 7. sezonlar dolaylarında epey bir sıkılmıştım ve art arda birkaç bölüm izlediğim o günleri geride bırakmıştım. Ta ki, artık diziyi süründürmekten vazgeçip, bitirip yollarımızı ayırmak gerektiğini düşünene kadar. Son birkaç sezonu deli gibi izlemişim resmen ve şimdi de bittiğine şaşıyorum. İnsanoğlu işte...
Üniversitede tanışıp kaynaşan Ted ve Marshall, sonrasında onlara katılan Lily ve birçok hikayenin cansız tanığı McLaren's Bar'a ve ekibe dahil olan Barney ile Robin... Her biri nevi şahsına münhasır. Bazen yaptıklarına gülüp eğlenecek, bazen şaşırıp kalacak, bazen onlara kızacaksınız falan. Ama bittiğinde... Bi acayip oluyor be. Özellikle de birbirlerinin arkasından ne işler çevirdiklerini falan öğrenseler dahi arkadaşlıklarına sahip çıkışları, sürekli birbirlerini kollamaları, zor anlarında yardımdan kaçınmamaları süperdi. Tabii aralarında geçen bazı olaylar, bizde arkadaşlık bitirebilecek hatta olay çıkarabilecek türden ama onların hayat tarzı bu, ne diyelim?
Finali konusunda biraz ses getirmiş ve bu sesler sonucunda sanırım, alternatif bir final de yapılmış. Hatta şunu da söyleyeyim, bazı romantik hayranları, dizinin final bölümü olarak verilen bölümü izlemeseniz de olur, sondan bir önceki bölüm ile bitirin yeter diyorlar ama bence dizi bitmesi gerektiği gibi bitti. Yoksa çok vıcık vıcık bir son olmuş olacaktı ve bence bu da, dizinin tabiatına uymazdı. Şahsi kanaatim bu yönde. Ayrıca, diziye bayılanlar, tekrar tekrar izleyenler olduğunu hepiniz duymuşsunuzdur. Buna bir şey diyemem tabii ama bence "How i Met Your Father" falan tarzı bir şeye gerek yok. Bu, güzelim diziyi çıkar amaçlı sündürmek olur ve bunu ancak bizim piyasada yaparlar. Yeter ki reyting olsun. (Gerçi böyle bir şeyi de yapmadılar ve bütün dizi severler, kendilerine bir şekilde yeni diziler ve bayılacakları yeni karakterler buldular... Hayat da böyle değil midir? Önce onsuz yapamam dersin, sonra bir bakmışsın, ilerde onsuz yapamam diyeceğin ama onsuz da yapabileceğin biri gelir.)
How I Met Your Mother
filme 9 verdi
5 yorum
yade (@psikolojik)
Finali konusunda kesinlikle tarafınızdayım. Eğer öyle bitmese yaşanan her şey ve olayların bağlanışı saçma olurdu, konu kopukluğu diyelim ya da. Başka bir dizi bulma konusunda ise bitince hakiki bir boşluğa düştüm ve Friends'e başlamış idim. Kesinlikle yerini aldı ben de. Şu an yine bir boşluktayım. Seinfeld izlemeyi düşünüyorum, bilginiz var mıdır?
25.12.17 beğen 1 cevap
Betül ısınlık

Betül ısınlık

@betulisinlik

mükemmel
S9-B24 Komedi pek benim tarzım değil ama bir günde oturup bir sezon bitirdiğimi hatırlıyorum. Çok güzel bir kurgusu var. Ara sıra sıradanlaşabiliyor ama ben çok beğendim bu diziyi. 18 yaş altının izlemesini tavsiye etmiyorum çünkü espriler genelde bel altı. Karakterler çok güzel seçilmiş. Dizinin gelecekle ya da geçmişte olan bağlantıları güzel oturtulmuş. Yirmi dakikalık çok abartıya kaçmayan çok da sıradanlaşmayan bir dizi. Bence aileyle değil ama yakın arkadaşlarınızla izleyebileceğiniz türden bir dizi.
How I Met Your Mother
diziye puan vermedi
0 yorum
Jessamine

Jessamine

@jessamine - Antalya

How I Met Your Mother
Tekrar tekrar açıp izleyeceğim muhteşem bir dizi. Yaşamımızda karşılaşabileceğimiz durumların bir çoğu işlenmiş. Aşk, arkadaşlık, iş hayatı, kararsızlıklar, istikrar... Detaya girerek derin bir inceleme yapmak isterdim fakat ufacık bir kelimem büyük bir spoiler yaratabilir bu dizi için. Çünkü her şey çok net işlenmiş ve bir o kadar beklenmedik sürprizlerle dolu! Bir dizi hem ağlatıp hem güldürüp hem düşündürmeyi başarıyorsa ve yıllar sonra tekrar kendini izletebiliyorsa eğer olmuştur bu dizi. Olmuş, olmuş!
How I Met Your Mother
filme 10 verdi
0 yorum
Misafir

Misafir

@misafir000

En sevdiğim dizi..
9 sezon ve 3 kere izledim.
How I Met Your Mother
filme 10 verdi
0 yorum
Efsane dizi
Barney gibi bir karakteri hayatımıza katan hiç bir zaman unutulmayacak tam anlamıyla EFSANE bir dizi, bittiği gün gerçekten boşluğa düştük.
Belki seneler sonra tekrar geri dönerler kim bilir.
How I Met Your Mother
filme 10 verdi
1 yorum
Pelinsu (@pelinsu480)
Efsane deyince aklıma “Legen -Wait for it- dary! Legendary!” geldi :)
17.07.18 beğen cevap