up
ara
‹ Boys Over Flowers

Boys Over Flowers Dizi İncelemeleri

inci öztürk

inci öztürk

@inciozturk - Yalova

Kore dizilerine olan ön yargımı, yoğun baskılarla başladığım bu dizi ile kırdım, ilk izlediğim kore dizisi. bundan sonra Personel Taste yi izledim bir iki bölüm ama aynı tadı vermedi sevemedim onu da sırf gu jun pyo için izlemiştim:) Biraz yaşça küçüklere hitap ediyor olsa da eğlenceli kısa sürede izleyip bitirdiğim bir dizi oldu:))
Boys Over Flowers
filme 7 verdi
0 yorum
Firdevs Çetinkaya

Firdevs Çetinkaya

@hayalimiz_kitap - Bolu

Çok Güzeldi
Bu bir dizi film değil , ilk önce onu belirtmem gerekiyor. Üniversite ikinci sınıfta izlemiştim. Gerçekten beğenerek izlemiştim, dört arkadaşın birbirine olan dostluğunu anlatıyor ve bir aşk üçgeni var. Zengin-fakir çatışması var. Öncelikle diziden biraz bahsedeyim.

Korenin en zengin ailelerinin gittiği ve zor güç kabul edildiği çok prestişli bir okula kuru temizlemede çalışan, fakir bir ailenin kızı(Ge Um Jandi) teslimat bırakmaya gider. O sırada intihar eden birisi vardır ve bu kız onu kurtarır, haberlere manşet olur. Okul müdürü sayesinde okula burslu olarak yazdırılır. Fakat okula gittiği ilk günden buranın çok farklı ve zor bir ortam olduğunu anlar, bir kere kendi fakirdir- burdakiler karun kadar zengin. Okulun namı diğer F4 'üyle (yani zengin, şımarık, isimleri bir adım önden giden 4 erkek öğrenci) karşılaşması uzun sürmez. Hele hele bir arkadaşı ile dalga geçen bir gence (Gu Jun Pyo) haddini bildirmek için dondurma atmaktan bile çekinmez ve aralarındaki savaş böylece başlamış olur..
Boys Over Flowers
filme 10 verdi
0 yorum
Cemile Yetim

Cemile Yetim

@yetimcemile - Bilecik

Eski bir dizi olmasına rağmen izlemeyen kalmamıştır. Gerek konusu gerekse oyuncular olsun en sevdiklerim arasında . :) F4 olarak tanıdığım sonradan farklı dizilerde de oyunculuklarını beğendiğim isimler :) Arkadaşlık, aşk konularının anlatıldığı güzel bir dizi. Mutlaka izlenmeli.:) Romantik komedi tarzında ve insanın içine işleyen bir dizi:) Benim Kore dizilerini izlemeye başlamamdaki en büyük etken :)
Boys Over Flowers
filme 10 verdi
0 yorum