up
ara

The Lost Room

- The Lost Room (2006)

The Lost Room Konusu ve Özeti

The Lost Room
The Lost Room dizisini izlediyseniz inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur dizi hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yapım: 2006 ABD
Yönetmen:
Mihrimah Özlem K

Mihrimah Özlem K

@mihrimahozlemk

S1-B6 Türü bilim-kurguymuş ama ben keskin bir bilim - kurgu göremedim.Bence fantastik.Kızdığım noktalar olsada hoşlandığım bir dizi oldu.

Kabaca; gözaltında tuttuğu bir şüpheli dedektife saldırır ve bulundukları odanın kapısı anahtarla açar çıkar ve gider. Dedektif arkasından koşup bakar ama uzunca koridorda herkes normal hayatına devam etmektedir.Güvenlik kamerasından kontrol ettiğinde ise şok edici gerçek ile karşılaşır. İçerden açılan kapı dışardaki kameralardan kapalı olarak görülür ve kapıdan çıkan kimse yoktur. Bu anahtar daha sonra dedektifin eline geçer ve olaylar vuku bulur ve dizi bir oda ve günlük hayatta kullanılan bazı eşyaların olağan dışı güçleri etrafında gelişir.

3 uzun sezona yetecek konusu vardı bence.Neden böyle aceleye getirmişler anlamadım.Çünkü bazı şeyleri ileri ki sezonda açıklarız havasında göstermişler ama yeni sezon olmayınca hönk ! kaldık.Elimde bu hönkle ,sorularla birlikte bende merak uyandırdıkları için vaktin nasıl geçtiğini anlamadığım için sevdim.
The Lost Room
filme 7 verdi
0 yorum
Göçebe

Göçebe

@gulkurusu

;)))
S1-B3 Bugun dizinin sadece ilk sezonunu izledim ve beni cok etkiledi bir bilim kurgu dizisi polisiye cesetler kayip esrarengiz nesneler...
insani etki altina aliyor izlenmesi gereken bir dizi ben altyazili izledim size de oyle tavsiye ederim...
The Lost Room
filme 10 verdi
0 yorum
emino

emino

@eminalci

İlk dizi hayatım bununla başladı izlettirin herkes hayran kalmıştı 3 defa bitirdim ve Harika bir konusu var bence eklenebilir , uzayabilirdi
The Lost Room
filme 10 verdi
0 yorum
Eduşka

Eduşka

@edaa

Önemli olan ödenecek bedeldir. Kimse bundan kaçamaz.
The Lost Room
diziye puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Göçebe

Göçebe

@gulkurusu

Önemli olan ödenecek bedeldir. Kimse bundan kaçamaz.
The Lost Room
filme 10 verdi, inceleme ekledi.
0 yorum
tamer aktulum

tamer aktulum

@amantedelashadas

The lost room paylaşım fotoğrafı
The lost room
Bilim kurgu seviyor, ben macera da istiyorum diyorsanız bu diziyi izlemenin zamanı diyebilirim. Türkçesi kayıp oda olan bu dizi 3 bölümden oluşuyor. Kurgusu olayların akışı sağlam. Farz edin ki, hangi kapıda kullanırsanız kullanın o kapının gizemli bir odaya açılmasını sağlayan bir anahtarınız var. Bir de üzerine, bu odadan çıkarken, istediğiniz herhangi bir kapının açıldığı herhangi bir yere ulaşabiliyorsunuz. Ne yaparsınız? Işınlanma, cisimlenme, jauntlama kadar hızlı olmasa da, yolculuk süresini çok kısaltacağı kesin. Ben olsam, bütün tembelliğimle alışverişe gitmek, sinema ve tiyatro salonlarına yetişmek gibi şeyler için kullanırdım. İşte bu yüzden başıma hiç fantastik şeyler gelmiyor.
2006’da yayımlanmış, minicik, fantastik bir dizi. Üç bölümden ve toplam dört buçuk saatten ibaret olan dizi, devamı gelmeyip hayranlarını üzen yapımlardan biri olmuş. Hâl böyleyken, bu zamana kadar bahsetmemiş olmamız ayıp. @grimalkin @deniz0576
@burcua @balanced @dusundurucudusunce
EK 1: Filim 3 bölümden oluşuyor ama bazı kaynaklarda her bölüm 2 ye bölünerek 6 bölüm olarak yayınlanmış. 26.05.18
The Lost Room
diziye puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 yorum
Bur Cu (@burcua)
Tavsiyeniz üzerine izlemeyi düşünüyorum, teşekkürler.
27.05.18 beğen 1 cevap
Milena (@masalperisi)
Tam da dizi arayışındayken çook güzel oldu ?
27.05.18 beğen 1 cevap
8.5/10
21 oy
Sence kaç puan almalı?
0