up
ara

Eray Erdoğan

instagram.com/eray_erdgn
Eray Erdoğan

Eray Erdoğan

@erayerdogan

Emrah Serbes - Müptezeller
Gerçekçilik, çöküş, acı, çaresizlik... Hayatın birçok yönünden tutmuş ama en çok acı gerçeklerine yer vermiş, dramatik ama bir o kadar da güldüren içten ve samimi bir hikaye. Uzun süre aklınızda yer edecek ve size bazı şeyleri öğretecek nitelikte diğer yandan da sizi sarsıp silkeleyecek bir kitap olduğunu söylemeliyim. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
ataç ikon Müptezeller
kitaba 10 verdi
0 yorum
Eray Erdoğan

Eray Erdoğan

@erayerdogan

Dan Brown - Da Vinci Şifresi
Öncelikle Dan Brown’un yeri bende gerçekten apayrı, onun bir kitabı sayesinde kitap okumayı sevdim ve kitap okuma alışkanlığımı kazandım ve neden bu yazar ile oldu bu sorusuna da bu kitapla beraber çok iyi bir cevap aldım. Yazarın Cehennem kitabında da yine bu kitabında da inanılmaz bir sürükleyicilik var. Gizem ve macera çok iyi sentezlenmiş bir biçimde yer alıyor kitapta, tarih ve sanata da gerektiği şekilde hatta fazlasıyla değinip, kitabın size bir şeyler katmasını sağlıyor. Kitabı okurken önceden bilmediğim birçok şey öğrenmiş oldum, özellikle de kitabın ana konusu olan Magdalalı Meryem, eski incil ve yeni ahit konularında gayet doygun bir bilgiye sahip oldum, en azından eskiye nazaran artık bilgi sahibiyim az çok diyebilirim. Bu bana inanılmaz bir haz verdi, tıpkı yine Cehennem kitabında da Dante’nin Cehennem’i konusunda kazandırdığı bilgiler gibi.. Kitabın sonlarında yine tekrar ediyorum ama Cehennem’de olduğu gibi ters köşeler, gizemin ortaya çıkış anları beni oldukça etkiledi ve kitabı bitirdiğimde bitmesine belki üzüldüm ama ayrı bir keyif de aldım. Dan Brown kitaplarını okurken rahatlıkla söyleyebilirim ki hem keyifli zaman geçiriyorsunuz, hem de size bir şeyler katıyor okuduğunuz eser. Herkese kesinlike tavsiye ediyorum, diğer kitaplarını da merakla okumak için sıraya aldım zaten.
ataç ikon Da Vinci Şifresi
kitaba 10 verdi
0 yorum
Eray Erdoğan

Eray Erdoğan

@erayerdogan

Dan Brown - Cehennem
Sık kitap okuyan biri değildim ve 2016 yılının eylül aylarında bu kitap ile tam anlamıyla kitap okumaya başladım ve bu kitap bu yüzden benim için ayrı yere sahip. Yazarın okuduğum ilk kitabıydı, kitap macera ve gizem dolu yapıya sahip, kitabın bir kısmından sonra öyle bir ters köşe oluyorsunuz ki bu size daha da ayrı bir okuma zevki, merakı veriyor. Herkese tavsiye ederim, kesinlikle okumalısınız. 👍🏻
ataç ikon Cehennem
kitaba 10 verdi
0 yorum
/ 9