up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mutlaka İzlenmesi Gereken David Fincher Filmleri

1
Dövüş Kulübü
9.2
Jack, uykusuzluk problemi yaşayan sıradan bir sigorta memurudur. Hayatının tekdüzeliğinden kurtulmanın yollarını araken karşısına Tyler Durden çıkar. Toplum kurallarından ve dayatmalardan bıkan ikili hayatlarını değiştirecek olan Dövüş Kulübü'nü kurarlar.
2
Kayıp Kız
8.4
Karısının anıden ortadan kaybolması sonucunda kendisini birden şüpheli konumunda bulan Nick basının ilgisini üzerine çeker ve karısını öldürdüğü şüpheleri yoğunlaşmaktadır.
3
Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi
8.8
Filmde, hayatı bir saatçinin geriye doğru çalışan bir saat tasarlamasıyla başlayan ve olması gerektiğinin aksine yaşamı yaşlılıktan bebekliğe doğru tersten süren Benjamin Button'ın hikayesi anlatılmaktadır.
4
Zodiac
7.4
Zodiac (2007)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini David Fincher üstlendiği film Seri Katil türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Seri Katil, Polisiye türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zodiac isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Ejderha Dövmeli Kız
7.6
Başrollünde oyuncu Daniel Craig yer aldığı, yönetmenliğini David Fincher üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Hacker türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ejderha Dövmeli Kız isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Yedi
8.7
Yedi (1995)
Başrollerini Brad Pitt ile Morgan Freeman'ın paylaştığı 1995 yapımı psikolojik gerilim filmi, kendisini yedi ölümcül günahı işleyenleri öldürmeye adamış olan bir seri katilin peşindeki iki dedektifin başından geçenleri anlatıyor.
7
Oyun
8.5
Oyun (1997)
Düzenli bir hayat sürdüren başarılı iş adamı Nicholas Van Orton'ın hayatı kardeşinin verdiği bir doğum günü hediyesi yüzünden tepetaklak olur.
Mutlaka İzlenmesi Gereken David Fincher Filmleri
Yedi, Dövüş Kulübü, Benjamin Button'un Tuhaf Hikayesi gibi başarılı filmlere imza atmış olan bol ödüllü yönetmen David Fincher'ın en iyi filmleri bu listede.