up
ara
ÜYELER
DİĞER

Afet, Felaket Temalı Filmler

1
Yarından Sonra
8.2
Başrollünde oyuncu Ian Holm yer aldığı, yönetmenliğini Roland Emmerich üstlendiği film Felaket türünde izleyicisini bekliyor.Felaket, Doğal Afet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yarından Sonra isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
28 Hafta Sonra
7.5
Ölümcül bir virüs olan rage virüsünün ortaya çıkmasından altı ay sonra bazı bölgeler karantinaya alınır ve insanlar o bölgelere yerleşmeye başlar. Ancak virüs, sanıldığının aksine tamamen yok olmamıştır. Aylar sonra birbirine kavuşan ailelerden biri büyük bir sır taşımaktadır.
3
Sıcak Kalpler
7.7
R adında bir zombi beslenmeye çıktığı sırada Julie ile karşılaşır. Julie'ye zarar veremez çünkü ona aşık olmuştur. Bu aşk sayesinde kalbi yeniden atmaya başlayan ve giderek iyileşmeye başlayan R, diğer tüm zombileri etkileyerek büyük bir değişim sürecinin başlamasını sağlar.
4
Ben Efsaneyim
8.6
Ortaya çıkan bir virüsün, insanlığın çoğunu öldürüp geri kalanları canavara dönüştürmesinden yıllar sonra, New York'ta hayatta kalmayı başarabilen bir adam, bir yandan kendisi gibi hayatta kalmayı başarabilen başka birilerini ararken bir yandan da hastalığın tedavisini bulmaya çalışır.
5
Titanik
9.2
Titanik (1997)
Dönemin en büyük ve gösterişli gemisi olan Titanic, ilk yolculuğuna çıkar. Gemide yolculuk etmekte olan soylu bir ailenin kızı olan Rose ile kumarda bilet kazanarak gemiye binen fakir bir genç olan Jack arasında büyük bir aşk başlar. Ancak hem onları hem de gemide yolculuk etmekte olan diğer yolcuları büyük bir felaket beklemektedir.
6
2012
7.4
2012 (2009)
Başrollünde oyuncu Danny Glover yer aldığı, yönetmenliğini Roland Emmerich üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Felaket türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 2012 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
12 Maymun
8.2
12 Maymun (1995)
Başrollünde oyuncu David Morse yer aldığı, yönetmenliğini Terry Gilliam üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 12 Maymun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Dalga
7.8
Dalga (2015)
Başrollünde oyuncu Kristoffer Joner yer aldığı, yönetmenliğini Roar Uthaug üstlendiği film Yaşam Mücadelesi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yaşam Mücadelesi, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dalga isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Ghajini
9.0
Ghajini (2008)
Sanjay Singhania kısa süreli hafıza kayıpları yaşayan bir adamdır. Sürekli kısa notlar tutarak neler yaptığını ve bir sonraki adımının ne olacağını yazar. Tek amacı öldürülen nişanlısının intikamını almaktır.
10
Kehanet
7.6
Kehanet (2009)
Başrollünde oyuncu Rose Byrne yer aldığı, yönetmenliğini Alex Proyas üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kehanet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Dünya Savaşı Z
7.8
Birleşmiş Milletler çalışanı Gerry Lane aniden ortaya çıkan zombi salgınını araştırmak için hastalığın kökenine iner. İnsanlığın geleceği bu tehlikeli yolculuğun sonuçlarına bağlı.
12
Tsunami
6.0
Tsunami (2005)
Başrollünde oyuncu Dan Van Husen yer aldığı, yönetmenliğini Winfried Oelsner üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tsunami isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Gerilim Hattı
7.6
Başrollünde oyuncu Fanny Valette yer aldığı, yönetmenliğini Abel Ferry üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Evrim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gerilim Hattı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Dehşetin Dişleri
6.0
Başrollünde oyuncu Adrienne Pickering yer aldığı, yönetmenliğini Andrew Traucki üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dehşetin Dişleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Kıyamet Günü
8.5
Başrollünde oyuncu Ewan McGregor yer aldığı, yönetmenliğini Juan Antonio Bayona üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kıyamet Günü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Dikey Limit
8.1
Başrollünde oyuncu Chris O'Donnell yer aldığı, yönetmenliğini Martin Campbell üstlendiği film Dağcılık türünde izleyicisini bekliyor.Dağcılık, Trekking türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dikey Limit isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Afet, Felaket Temalı Filmler
Deprem, sel, tsunami gibi son yılların çok tutan filmlerinden olan doğal afet ve felaket filmleri listelenmektedir.