up
ara
ÜYELER
DİĞER

Tek Mekanda Geçen ama İzleyiciyi Bunaltmayan Etkileyici Filmler

1
Küp
8.1
Küp (1997)
Birbirlerini daha önce tanımayan 6 kişi tuhaf bir yerde uyanır. Bulundukları yer, iç içe geçmiş küplere benzeyen odalardan oluşmaktadır. Kurtulmaları için izlemeleri gereken yolda kendilerini ölümcül tuzaklar beklemektedir.
2
Toprak Altında
7.4
Başrollünde oyuncu Ryan Reynolds yer aldığı, yönetmenliğini Rodrigo Cortés üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Toprak Altında isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Dünyalı
8.7
Dünyalı (2007)
Başrollünde oyuncu Tony Todd yer aldığı, yönetmenliğini Richard Schenkman üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dünyalı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nil 1
4
Deney
8.5
Deney (2010)
Başrollünde oyuncu Adrien Brody yer aldığı, yönetmenliğini Paul Scheuring üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Suç, Psikoloji türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Deney isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nil 1
5
Dogville
8.9
Dogville (2003)
Başrollünde oyuncu John Hurt yer aldığı, yönetmenliğini Lars von Trier üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dogville isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Kar Küreyici
7.7
Ters giden bir iklim değişikliği deneyinden sonra dünyadaki hayat sona ermiştir. Şanslı olan bir avuç insan ise durmadan dünyayı dolaşan bir trende yaşamaktadır. Trende uygulanan sınıf ayrımı ise kısa süre sonra ayaklanmaya sebep olur.
Nil 1
7
Terminal
9.0
Terminal (2004)
Başrollünde oyuncu Tom Hanks yer aldığı, yönetmenliğini Steven Spielberg üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Trajikomik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Terminal isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
12 Kızgın Adam
9.3
Başrollünde oyuncu Edward Binns yer aldığı, yönetmenliğini Sidney Lumet üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Dava, Mahkeme türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 12 Kızgın Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
The Sunset Limited
8.7
Başrollünde oyuncu Samuel L. Jackson yer aldığı, yönetmenliğini Tommy Lee Jones üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Tek Mekanda Geçen türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Sunset Limited isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?
9.0
Başrollünde oyuncu Yılmaz Erdoğan yer aldığı, yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan üstlendiği film Tiyatro türünde izleyicisini bekliyor.Tiyatro, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nil 0
11
Hilkat Garibeleri
8.3
Başrollünde oyuncu Leila Hyams yer aldığı, yönetmenliğini Tod Browning üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sirk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hilkat Garibeleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nil 0
12
Küp 2 Hiperküp
6.7
1997 yapımı Küp filminin devamı olan gerilim ve bilim kurgu filminde, oraya nasıl geldiklerini hatırlamayan ve birbirlerini tanımayan 8 yabancı, kendilerini fizik kurallarının işlemediği küp şeklinde bir odanın içinde bulur.
13
10.000 Km
6.5
10.000 Km (2014)
Başrollünde oyuncu Natalia Tena yer aldığı, yönetmenliğini Carlos Marques-marcet üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 10.000 Km isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Gizli Dünya
9.1
Filmde yıllardır kilit altında tutulan annenin çocuğunu oradan kurtarmak için verdiği mücadele anlatılmıştır.
15
Locke
8.0
Locke (2013)
Başrollünde oyuncu Tom Hardy yer aldığı, yönetmenliğini Steven Knight üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Locke isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nil 0
16
Conspiracy
8.0
Conspiracy (2001)
Başrollünde oyuncu Colin Firth yer aldığı, yönetmenliğini Frank Pierson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Conspiracy isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Diğerleri
8.5
Diğerleri (2001)
Güneş ışığına duyarlı 2 çocuğu ile karanlık bir evde yaşayan bir kadın evinde hayaletler olduğuna inanmaktadır. Kadının kendini ve ailesini koruma ve işin asıl yüzünü öğrenme çabası anlatılmaktadır.
Nil 0
18
Banyo
5.3
Banyo (2005)
Başrollünde oyuncu Selçuk Yöntem yer aldığı, yönetmenliğini Mustafa Altıoklar üstlendiği film Erotik türünde izleyicisini bekliyor.Erotik, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Banyo isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
127 Saat
8.3
127 Saat (2010)
Gerçek bir olayın anlatıldığı bu film, bir dağcının başına gelen ve bir kolunu kaybetmeyle sonuçlanan yolculuğunu anlatır. Tırmanışları sırasında kolu kaya ile sıkışan dağcı yaşayabilmek için kolunu kesmek zorunda kalır.
20
Beter Böcek
8.7
Bir trafik kazasında ölerek hayalete dönüşen Adam ve Barbara çifti, evlerine yeni taşınan insanları korkutarak evden uzaklaştırmak isterler ancak bunu bir türlü başaramazlar. Kendilerine yardımcı olması için Beter Böcek'e (Beetlejuice) başvururlar.
/ 2
Tek Mekanda Geçen ama İzleyiciyi Bunaltmayan Etkileyici Filmler
Sadece bir mekanda çekilmesine rağmen zekice kurgulanmış olan senaryoları sayesinde izleyiciyi sıkıp bunaltmayan sürükleyici ve etkileyici tek mekan filmlerini bu listede paylaşıyoruz.