up
ara
ÜYELER
DİĞER

Kış Mevsiminde Geçen Filmler

1
Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor
8.6
Buz Devri'nin maceracı kahramanları bu defa buzdağından yaptıkları bir gemi ile denizlere açılıyor. Mamut Manny ve arkadaşlarını bu yolculukta korkunç deniz yaratıkları ve korsanlar bekliyor.
Nil 1
2
Kar Küreyici
7.7
Ters giden bir iklim değişikliği deneyinden sonra dünyadaki hayat sona ermiştir. Şanslı olan bir avuç insan ise durmadan dünyayı dolaşan bir trende yaşamaktadır. Trende uygulanan sınıf ayrımı ise kısa süre sonra ayaklanmaya sebep olur.
Nil 1
3
Bridget Jones'un Günlüğü
7.4
32 yaşına gelen Bridget, hayatını değiştirmeye karar verir ve bir günlük tutmaya başlar. Bir süre sonra aşık olduğu iki adamın arasında kalır. Bunlardan biri dürüst ve güvenilir bir adamken diğeri güvenilmez ancak çekici bir adamdır.
4
Buz Devri
8.9
Buz Devri (2002)
Buzul Çağı'nın başlamasıyla beraber canlıların yaşam mücadelesi de başlar. Büyük hayvan göçünün başladığı sırada birbirinden çok farklı üç hayvanın yolları kesişir. Bir mamut, bir kaplan ve bir rakundan oluşan bu aykırı arkadaş grubunu hem tehlikeli hem de eğlenceli bir macera beklemektedir.
5
Katırcılar
8.3
Başrollünde oyuncu Ali Tutal yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Katırcılar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Histeri
9.0
Histeri (2008)
Başrollünde oyuncu Stephen Campbell Moore yer aldığı, yönetmenliğini Tom Shankland üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Histeri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Korku Kapanı 5: Kanlı Parti
6.8
Başrollünde oyuncu Kyle Redmondjones yer aldığı, yönetmenliğini Declan O'Brien üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Korku Kapanı 5: Kanlı Parti isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
En Soğuk Yolculuk
10.0
Başrollünde oyuncu Pamela Tola yer aldığı, yönetmenliğini Dome Karukoski üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Yabancı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden En Soğuk Yolculuk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Buz Diyarı
8.0
Başrollünde oyuncu Mikko Leppilampi yer aldığı, yönetmenliğini Aku Louhimies üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Buz Diyarı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Salkım Hanım’ın Taneleri
7.3
Başrollünde oyuncu Güven Kıraç yer aldığı, yönetmenliğini Tomris Giritlioğlu üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Salkım Hanım’ın Taneleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
30 Gün Gece
7.9
Alaska'nın bir kasabasında her kış bir ay boyunca sadece gece yaşanır. Her yılın bu ayında karanlığı fırsat bilen vampirler ortaya çıkar ve kasaba sakinlerine dehşet anlar yaşatır.
12
Eve Dönüş Sarıkamış 1915
7.8
Başrollünde oyuncu Uğur Polat yer aldığı, yönetmenliğini Alphan Eşeli üstlendiği film Tarih türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Tarih, Savaş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Eve Dönüş Sarıkamış 1915 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Everest
8.3
Everest (2015)
İki ayrı ekip Everest'e tırmanmaktadır. Ekibin karşısına çıkan yoğun kar yağışı, beraberinde bir felaketin de habercisi olmaktadır. Yağış oldukça şiddetlidir ve herkes, hayatta kalma mücadelesi vermek zorundadır.
14
Özgürlük Yolu
8.9
Gerçek bir olaydan esinlenerek çekilmiş bu film aynı zamanda da bir kitap uyarlamasıdır. Babasının onun için yaptığı hazır işini ve bütün mirası reddederek hukuk fakültesinden zorla mezun olduktan sonra kendini doğal yaşama ve doğal hayata adayan ve doğal yaşam içinde can veren Christopher in hayatı anlatılır.
15
Üşütük Popolar
6.7
Başrollünde oyuncu Doug E. Doug yer aldığı, yönetmenliğini Jon Turteltaub üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Olimpiyat türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Üşütük Popolar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nil 0
16
Düş Kapanı
6.9
Başrollünde oyuncu Timothy Olyphant yer aldığı, yönetmenliğini Lawrence Kasdan üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Düş Kapanı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nil 0
17
Bugün Aslında Dündü
7.9
Phil Connors, bir hava durumu spikeridir. Bir gün geleneksel Groundhog Day Şenlikleri'ni görüntülemek üzere görevlendirilir. Ancak burada başına ilginç bir olay gelir. Phil Connors her sabah uyandığında aynı günü tekrar yaşamaya başlar.
18
Sil Baştan
8.4
Eski sevgilisinin kendisini hafızasından sildirdiğini öğrenen adam aynı işlemi uygulatarak intikam almak ister ancak işlem esnasında sevgilisini ne kadar çok sevdiğini farkedecektir.
19
Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap
8.5
Başrollünde oyuncu James McAvoy yer aldığı, yönetmenliğini Andrew Adamson üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor.Fantastik, Kitap Uyarlaması türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Tatil
7.8
Tatil (2006)
Yaşadıkları umutsuz aşklar yüzünden umutsuzluğa kapılan iki kadının yolları bir internet sitesi sayesinde kesişir. İkili, bu site aracılığıyla evlerini belirli bir süre takas etmeye karar verirler. Her ikisini de alışık olmadıkları farklı hayatlar ve yeni aşklar beklemektedir.
/ 2
Kış Mevsiminde Geçen Filmler
Kış mevsimine ayrı bir sevgi besleyen izleyicilerin mutlaka izlemesi gereken, bembeyaz karların eşlik ettiği kış filmleri bu listede.