up
ara

Sevimli Dostlarımız Hayvanların Rol Aldığı Filmler

2
Susam Sokağı
8.6
Nil 0
3
Jumanji
8.7
Jumanji (1995)
Nil 0
4
Şrek 2
8.1
Şrek 2 (2004)
Balayından yeni dönen Shrek ve Fiona, Fiona'nın ailesinden gelen bir mektup ile Uzak ülkeye davet edilmişlerdir. Fiona'nın dönüşünü için herkes heyecan içinde ailesinin Fiona için uygun gördüğü karşılamaktadır yeni damat adayı da.
Nil 0
5
Neşeli Ayaklar
8.1
Antartika’da yaşayan bir grup penguenin kendilerine eş bulmak için uyguladıkları bir yöntem vardır; şarkı söylemek. Bir gün şarkı söylemeyi beceremeyen Mumble adında bir penguen dünyaya gelir. Ancak sesi çok kötü olan Mumble'ın başka bir yeteneği vardır; dans etmek!
Nil 0
6
Pi'nin Yaşamı
8.6
Bir gemi kazası sonucu bir kaç yaralı hayvan ile hayatta kalan tek insan olan Pi'nin bir sandalda diğer hayatta kalan hayvanlarla Hindistan'dan Pasifik'e uzanan spirituel, gizemli ve heyecan dolu hayatı anlatılır.
7
Hayvan Mezarlığı
7.8
Creed ailesi bir taşra kasabasına taşınır. Burada sakin bir hayat sürdürmeyi düşünen ailenin başına, evin yakınında bulunan Hayvan Mezarlığı yüzünden türlü felaketler gelir.
Nil 0
8
Rango
7.7
Rango (2011)
Kimlik bunalımı içinde olan Bukalemun Rango, gözü pek kanunsuzların ve eşkıyaların olduğu bir çölde şerif olmak zorunda kalır. Rango, yeni rolüne doğası gereği uyum sağlamak zorunda kalır.
Nil 0
9
Yukarı Bak
9.2
Sakin bir hayat sürdüren 78 yaşındaki Carl, uzun zamandır gerçekleştirmek istediği dünyayı gezme hayalinin peşine düşer. Bunu yapabilmek için evine binlerce balon bağlayarak gökyüzünde sıradışı bir yolculuğa çıkar.
Nil 0
10
Kuşlar
8.3
Kuşlar (1963)
Kuşların saldırısı altında olan Bodega sahilinde yaşayan herkes korku içindedir. Kasaba halkı, kafeslere hapsedilen kuşlar gibi, evlerinde mahsur kalırlar.
Nil 0
12
101 Dalmaçyalı
8.4
13
Ratatuy
8.7
Ratatuy (2007)
Remy, yıllardır aşçı olabilmenin hayalini kuran tombul ve obur bir faredir. Bir gün Paris’in en ünlü restoranının kanalizasyonunda bulur kendini. Remy, nihayet aşçı olma hayalini gerçekleştirme fırsatı elde eder, ancak farelerden hoşlanmayan insanlardan dolayı onu zor günler beklemektedir.
14
Kayıp Balık Nemo 3D
8.9
Nemo babasıyla yaşayan sevimli bir balıktır. Bir gün babasının sözünden çıkarak okyanusta yüzmeye başlar ve suyun yüzeyine yaklaşır. Nemo çok geçmeden bir balık ağına takılarak insanların eline düşer. Bunu gören babası, Nemo'yu kurtarmanın yollarını arar.
15
Buz Devri
8.9
Buz Devri (2002)
Buzul Çağı'nın başlamasıyla beraber canlıların yaşam mücadelesi de başlar. Büyük hayvan göçünün başladığı sırada birbirinden çok farklı üç hayvanın yolları kesişir. Bir mamut, bir kaplan ve bir rakundan oluşan bu aykırı arkadaş grubunu hem tehlikeli hem de eğlenceli bir macera beklemektedir.
16
Tavuklar Firarda
8.0
Bayan Tweedy'in çiftliğinde yaşamakta olan tavuklar, bambaşka bir hayat düşemektedir. Planlarına ulaşıp yeni hayatlarına kavuşmanın heyecanı içindedirler.
17
Gıda A.ş.
9.1
18
Garfield
7.9
Garfield (2004)
Garfield, Jon Arbuckle'nin eve aldığı Odie isimli köpek sayesinde egemenliğini yitirmiş durumdadır. Bir gün Odie kaçırılır ve olanlar yüzünden Garfield kendisini suçlar ve Odie'nin peşine düşer.
19
Babamın Penguenleri
8.3
Eşinden boşandıktan sonra sıradan bir hayat yaşayan Tom Popper'ın hayatı babasından ona 6 penguenin miras kalmasıyla değişir. Çocuklarının penguenleri çok sevmesinin üzerine Tom, dairesini buzdan oluşan bir kış parkına dönüştürerek penguenlerle yaşamaya başlar.
20
Karınca Z
8.0
Karınca Z (1998)
Karınca Z ve prenses Bala, kendilerini ait hissetmedikleri karınca kolonisinden kaçıp, bir cennet olarak gördükleri böcekler şehrine ulaşmaya çalışırlar.
/ 2
Sevimli Dostlarımız Hayvanların Rol Aldığı Filmler
Sevimli dostlarımız olan hayvanların rol aldığı, içimizi ısıtan, hayvan sevgimizi pekiştiren filmleri bu listede paylaşıyoruz.