up
ara
ÜYELER
DİĞER

İzlenmesi Gereken Romantik Komedi Filmleri

1
Aşk, Rosie
7.5
Başrollünde oyuncu David Crowley yer aldığı, yönetmenliğini Christian Ditter üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk, Rosie isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Kocan Kadar Konuş
7.6
Efsun, 30 yaşında bekar bir kızdır. Çevresindeki herkes erken yaşlarda evlenirken Efsun, ailesinin evlilik baskılarına rağmen uzun yıllar bu fikirden uzak durmuştur. Bir gün karşısına lise aşkı Sinan'ın çıkmasıyla işler bir anda değişir.
3
Barfi: Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur
9.0
Sağır ve dilsiz bir genç olan Barfi ile nişanlı bir kız olan Shruti birbirlerine aşık olurlar. Ancak Shruti'nin ailesi kızlarının normal biriyle evlenmesini istemektedir. Bu sebeple ayrılan iki gencin yolları yıllar sonra yeniden kesişir. Bu defa Barfi'nin kalbinde başka biri vardır ve ikili zor bir seçim yapmak zorundadır.
4
İçimdeki Ses
6.6
Başrollünde oyuncu Füsun Demirel yer aldığı, yönetmenliğini Çağrı Bayrak üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İçimdeki Ses isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Gelin Benim Olacak
7.4
Başrollünde oyuncu Michelle Monaghan yer aldığı, yönetmenliğini Paul Weiland üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gelin Benim Olacak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Benimle Evlenir Misin?
7.7
Başrollünde oyuncu Katherine Heigl yer aldığı, yönetmenliğini Anne Fletcher üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Benimle Evlenir Misin? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Paris'te 2 Gün
7.3
Başrollünde oyuncu Daniel Brühl yer aldığı, yönetmenliğini Julie Delpy üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Paris'te 2 Gün isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Zaman Makinesi 1973
7.7
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, yönetmenliğini Aram Gülyüz üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zaman Makinesi 1973 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Zamanda Aşk
8.3
Başrollünde oyuncu Rachel McAdams yer aldığı, yönetmenliğini Richard Curtis üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zamanda Aşk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Aşka Yolculuk
7.7
Başrollünde oyuncu Matthew Goode yer aldığı, yönetmenliğini Anand Tucker üstlendiği film Romantik Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik Komedi, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşka Yolculuk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Kiralık Sevgili
7.4
Başrollünde oyuncu Debra Messing yer aldığı, yönetmenliğini Clare Kilner üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor.Romantik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kiralık Sevgili isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Bağlanmak Yok
6.7
Ciddi ilişkilerin getirdiği sorumluluklardan ve dertlerden bıkan Emma ve Adam, duygusallığa yer olmayan, sadece cinselliğe dayalı bir ilişkiye başlarlar. Ancak bu ilişkiden daha fazla şey beklediklerini anlamaları uzun sürmez.
13
Kadın Aklı Erkek Aklı
8.0
Abby ve Mike aynı TV programında ekip arkadaşı olarak çalışmaya başlarlar. Abby yeni tanıştığı bir adamla doğru iletişim kurabilmek için Mike'ın erkekler hakkında ipuçları verdiği programdan faydalanmaya başlar.
14
50 İlk Öpücük
8.1
Henry Roth, uzun ilişkiler yaşamaktan kaçınan çapkın bir adamdır. En büyük hayali tekneyle Alaska'ya gidip oradaki su altı yaşamını incelemektir. Ancak Henry'nin hayalleri, Hukilau Cafe adlı bir mekanda gördüğü kıza aşık olmasıyla değişir. Kısa bir süre sonra, Lucy'nin her günün sonunda hafızasını kaybetmesine sebep olan ender bir hastalığı olduğunu öğrenir.
15
Aşk Geliyorum Demez
6.3
Zengin bir müteahhid, Mahmutpaşa’daki bir hanı satın alır ve orayı yıkarak yerine alışveriş merkezi yaptırmaya karar verir. Bunu öğrenen esnaf biraraya gelerek, handaki esnaflardan birinin oğlu olan Ali'den müteahhidin kızı Gözde'yi etkileyerek hanı kurtarmasını isterler. Ancak Ali ve Gözde arasında gerçek bir aşk başlar.
16
Bana Masal Anlatma
8.3
Geçimini dolmuş şoförlüğü yaparak sürdüren Rıza'nın hayatı Ayperi ile tanışmasıyla bir anda değişir. Dokunduğu her şeyi güzelleştiren iyi kalpli Ayperi, Rıza'nın da hayatına dokunacaktır.
17
Ah Mary Vah Mary
7.0
Ted, aradan 12 yıl geçmiş olmasına rağmen aşık olduğu Mary'yi unutamamıştır. Onu takip edip bulması için özel bir dedektif tutar. Ancak dedektifin de Mary'ye aşık olmasıyla işler karışır.
18
Ödül Peşinde
7.1
Başrollünde oyuncu Gerard Butler yer aldığı, yönetmenliğini Andy Tennant üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ödül Peşinde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Kiminle Evlendim
7.4
Başrollünde oyuncu Ashton Kutcher yer aldığı, yönetmenliğini Robert Luketic üstlendiği film Eğlence türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Eğlence, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kiminle Evlendim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Şansa Bak
7.8
Şansa Bak (2006)
Başrollünde oyuncu Lindsay Lohan yer aldığı, yönetmenliğini Donald Petrie üstlendiği film Eğlence türünde izleyicisini bekliyor.Eğlence, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şansa Bak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2
İzlenmesi Gereken Romantik Komedi Filmleri
Romantizm ve komedi birarada. Hem gülüp eğlenelim hem de aşkı hissedelim diyenlerin mutlaka izlemesi gereken romantik komedi filmleri bu listede.