up
ara
ÜYELER
DİĞER

Başrolünde Çocuk Olan Filmler

1
Her Çocuk Özeldir
9.5
8 yaşındaki bir çocuk ailesi ve çevresi tarafından tembel ve haylaz bir çocuk olarak görülür. Yeni resim öğretmeninin gösterdiği sabır ve şefkat sayesinde çocuğun okul hayatında bocalamasının asıl nedeni ortaya çıkar.
2
Harry Potter ve Ateş Kadehi
9.3
Harry Potter ve arkadaşlarının Hogwarts’taki dördüncü yılı büyük bir yarışma ile açılır. 3 okul arasında gerçekleşecek olan yarışmaların katılımcılarından biri de Harry'dir. Tuzaklarla dolu olan bu yarışmalarda Lord Voldemort'un da parmağı olduğu ortaya çıkar.
3
Uçurtma Avcısı
8.5
Başrollünde oyuncu Khalid Abdalla yer aldığı, yönetmenliğini Marc Forster üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uçurtma Avcısı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Çizgili Pijamalı Çocuk
8.9
Başrollünde oyuncu Richard Johnson yer aldığı, yönetmenliğini Mark Herman üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çizgili Pijamalı Çocuk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Koro
9.4
Koro (2004)
Başrollünde oyuncu François Berléand yer aldığı, yönetmenliğini Christophe Barratier üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Koro isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Billy Elliot
8.6
Başrollünde oyuncu Jamie Bell yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Daldry üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Billy Elliot isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Gizli Dünya
9.1
Filmde yıllardır kilit altında tutulan annenin çocuğunu oradan kurtarmak için verdiği mücadele anlatılmıştır.
8
İyilik Bul, İyilik Yap
8.2
Başrollünde oyuncu Kevin Spacey yer aldığı, yönetmenliğini Mimi Leder üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İyilik Bul, İyilik Yap isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Beni Bırakma
9.0
Başrollünde oyuncu Connie Nielsen yer aldığı, yönetmenliğini Vic Sarin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beni Bırakma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Kalbini Dinle
8.6
Başrollünde oyuncu William Sadler yer aldığı, yönetmenliğini Kirsten Sheridan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kalbini Dinle isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Benimle Kal
8.0
Başrollünde oyuncu John Cusack yer aldığı, yönetmenliğini Rob Reiner üstlendiği film Polisiye türünde izleyicisini bekliyor.Polisiye, Ergenlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Benimle Kal isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Percy Jackson & Olimposlular Şimşek Hırsızı
7.1
Başrollünde oyuncu Uma Thurman yer aldığı, yönetmenliğini Chris Columbus üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Percy Jackson & Olimposlular Şimşek Hırsızı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
7. Koğuştaki Mucize
9.4
Başrollünde oyuncu Dal-su Oh yer aldığı, yönetmenliğini Hwan-kyung Lee üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 7. Koğuştaki Mucize isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Bajrangi Bhaijaan
9.3
Başrollünde oyuncu Salman Khan yer aldığı, yönetmenliğini Kabir Khan üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bajrangi Bhaijaan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Little Boy
8.4
Little Boy (2015)
Başrollünde oyuncu Kevin James yer aldığı, yönetmenliğini Alejandro Monteverde üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Little Boy isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Malefiz
8.3
Malefiz (2014)
Muhteşem siyah kanatlara sahip güzel ve iyi kalpli bir peri olan Malefiz, sevdiği adamın ihanetine uğradıktan sonra insanlara olan güvenini yitirerek kötü birine dönüşür ve intikam için Kral Stefan'ın kızı Prenses Aurora'yı 100 yıllık bir uykuya mahkum eder.
17
Evdeki Düşman
8.1
Çocuklarını henüz doğmadan kaybeden acılı bir çift, yaşadıkları kasabanın yetimhanesinden küçük bir kız çocuğu evlat edinirler. Esther adındaki bu sevimli kız aslında göründüğü kadar iyi niyetli biri değildir. Esther'in kötü yüzünü ilk olarak üvey annesi Kate fark eder. Ancak ne kocası ne de diğerleri Kate'e bir türlü inanmazlar.
18
Düşler Bahçesi
8.7
Başrollünde oyuncu Matt Damon yer aldığı, yönetmenliğini Cameron Crowe üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aile, Hayvanat Bahçesi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Düşler Bahçesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Babasının Kızı
4.3
Başrollünde oyuncu Jennifer Lopez yer aldığı, yönetmenliğini Kevin Smith üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Babasının Kızı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Bebek Firarda
8.4
Başrollünde oyuncu Joe Pantoliano yer aldığı, yönetmenliğini Patrick Read Johnson üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Kaçırılma türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bebek Firarda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 3
Başrolünde Çocuk Olan Filmler
Çocuk oyuncuların oyunculuk hünerlerini sergilediği, başrolünde küçük çocuklar olan en iyi filmler listelenmektedir.