up
ara

Şehirleri Anlatan En Güzel Filmler

1
Gün Doğmadan
8.6
Celine ve Jesse, bir Avrupa yolculuğu sırasında trende tanışırlar ve o akşamı beraber Viyena'da geçirirler. Ancak ikisi de o akşamın, beraber geçirebilecekleri tek akşam olduğunu bilirler.
2
Paris'te 2 Gün
7.3
Başrollünde oyuncu Daniel Brühl yer aldığı, yönetmenliğini Julie Delpy üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Paris'te 2 Gün isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Berlin in Berlin
7.8
Başrollünde oyuncu Hülya Avşar yer aldığı, yönetmenliğini Sinan Çetin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Erotik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Berlin in Berlin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
İstanbul Kanatlarımın Altında
7.9
Başrollünde oyuncu Tuncel Kurtiz yer aldığı, yönetmenliğini Mustafa Altıoklar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Osmanlı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İstanbul Kanatlarımın Altında isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Ye Dua Et Sev
6.6
Başrollünde oyuncu Julia Roberts yer aldığı, yönetmenliğini Ryan Murphy üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ye Dua Et Sev isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Gün Batmadan
8.3
Jesse ve Celine bir trende tanışmalarından 9 yıl sonra, yazar olan Jesse'nin kitap turunun Fransız ayağında yeniden karşılaşırlar.
7
Copenhagen
6.3
Copenhagen (2013)
Başrollünde oyuncu Gordon Kennedy yer aldığı, yönetmenliğini Mark Raso üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Şehir türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Copenhagen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Aşk Çeşmesi
7.2
Başrollünde oyuncu Jon Heder yer aldığı, yönetmenliğini Mark Steven Johnson üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Çeşmesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Barselona, Barselona
6.6
Başrollünde oyuncu Patricia Clarkson yer aldığı, yönetmenliğini Woody Allen üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Barselona, Barselona isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Aşk Mektupları
8.7
Başrollünde oyuncu Vanessa Redgrave yer aldığı, yönetmenliğini Gary Winick üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Mektupları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şehirleri Anlatan En Güzel Filmler
Şehirleri konu edinen, yeni yerler keşfettiren, adeta oradaymış gibi bir hisse kapılmamızı sağlayan en güzel şehir temalı filmler bu listede.