up
ara
ÜYELER
DİĞER

2015'in En Romantik Aşk Filmleri

1
Ölümsüz Aşk
8.0
Başrollünde oyuncu Harrison Ford yer aldığı, yönetmenliğini Lee Toland Krieger üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölümsüz Aşk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Sindirella
7.3
Sindirella (2015)
Bir prenses iken bütün ailesini kaybeden Ella, üvey annesi ve iki üvey kardeşinin hizmetçisi haline gelmiştir. Giderek umutsuz olan Ella'nın karşısına yakışıklı bir genç çıkar. Genci sarayda bir hizmetli olarak bilir fakat o prensin kendisidir. Sarayda yapılacak baloya Ella'nın gitmesine üvey annesi izin vermez fakat bir mucize gerçekleşir ve baloya gider Ella... Klasik masalın modern versiyonu bu film, mucizelere inanmamızı sağlıyor.
3
Seninle Bir Ömür
7.1
Başrollünde oyuncu Alan Alda yer aldığı, yönetmenliğini George Tillman Jr. üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Seninle Bir Ömür isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
The DUFF
7.3
The DUFF (2015)
Başrollünde oyuncu Allison Janney yer aldığı, yönetmenliğini Ari Sandel üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Gençlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The DUFF isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Danimarkalı Kız
9.1
Bir erkek olan Einar’ın kendini kadın gibi hissetmesi ve cinsiyet değiştirme ameliyatı olmak istemesini konu almıştır.
6
Son Şans
8.5
Son Şans (2015)
Başrollünde oyuncu 50 Cent yer aldığı, yönetmenliğini Antoine Fuqua üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Şans isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Kağıttan Kentler
7.0
Başrollünde oyuncu Cara Buono yer aldığı, yönetmenliğini Jake Schreier üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kağıttan Kentler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Man Up
7.6
Man Up (2015)
Başrollünde oyuncu Ken Stott yer aldığı, yönetmenliğini Ben Palmer üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Man Up isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Fokus
8.4
Fokus (2015)
Başrollünde oyuncu Will Smith yer aldığı, yönetmenliğini Glenn Ficarra üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Suç, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fokus isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Çılgın Kalabalıktan Uzak
7.8
Başrollünde oyuncu Sam Phillips yer aldığı, yönetmenliğini Thomas Vinterberg üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çılgın Kalabalıktan Uzak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Grinin Elli Tonu
5.9
Genç ve yakışıklı işadamı Christian Grey ile tanıştıktan sonra hayatı tamamen değişen edebiyat öğrencisi Anastasia Steele'nin hikayesi konu alınıyor.
12
Accidental Love
0.0
Alice garsonluk yaparak hayatını devam ettirmektedir. bir kaza sonucunda kafasına bir çivi isabet eder. bu çivi yüzünden hareketlerini kontrol edemez. Olaydan sonra yeni birisi ile tanışır ve birbirlerine karşı ilgi duymaya başlarlar.
13
Bana Masal Anlatma
8.3
Geçimini dolmuş şoförlüğü yaparak sürdüren Rıza'nın hayatı Ayperi ile tanışmasıyla bir anda değişir. Dokunduğu her şeyi güzelleştiren iyi kalpli Ayperi, Rıza'nın da hayatına dokunacaktır.
2015'in En Romantik Aşk Filmleri
2015 yılında vizyona giren, romantik film düşkünlerinin asla kaçırmaması gereken en iyi 2015 aşk filmleri listelenmektedir.