up
ara
ÜYELER
DİĞER

2015'in En İyi Aksiyon Filmleri

21
Momentum
7.8
Momentum (2015)
Başrollünde oyuncu Morgan Freeman yer aldığı, yönetmenliğini Stephen S. Campanelli üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Momentum isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
22
Hacker
5.5
Hacker (2015)
Başrollünde oyuncu Leehom Wang yer aldığı, yönetmenliğini Michael Mann üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Suç, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hacker isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
23
Lucy
8.2
Lucy (2014)
Uyuşturucu mafyasının eline düşen ve kurye olarak kullanılan Lucy hayatını tamamen değiştirecek bir yolculuğa çıkmak zorunda kalır.
24
Lost in the Sun
6.0
Başrollünde oyuncu Lynn Collins yer aldığı, yönetmenliğini Trey Nelson üstlendiği film Soygun türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Soygun, Banka Soygunu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lost in the Sun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
25
Ajan
7.9
Ajan (2015)
CIA'de masabaşı çalışan ve başarılı operasyonların görünmez kahramanı olan Susan Cooper, ilk defa masabaşındaki işini bırakarak zor bir görevde yer almak üzere gönüllü olur. Küresel bir felaketi önlemek amacıyla, ölümcül silahlar üreten bir grup tehlikeli tüccarın arasına ajan olarak sızar.
26
Jupiter Yükseliyor
6.6
Başrollünde oyuncu Sean Bean yer aldığı, yönetmenliğini Andy Wachowski üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Suikast türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jupiter Yükseliyor isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
27
Kingsman: Gizli Servis
8.4
Başrollünde oyuncu Mark Strong yer aldığı, yönetmenliğini Matthew Vaughn üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kingsman: Gizli Servis isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
28
Yıldız Savaşları Bölüm VII: Güç Uyanıyor
8.6
Başrollünde oyuncu Andy Serkis yer aldığı, yönetmenliğini J. J. Abrams üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yıldız Savaşları Bölüm VII: Güç Uyanıyor isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
29
Denizin Ortasında
8.5
1820 yılında, balina avına çıkan bir gemi dev bir balina tarafından batırılır ve gemi mürettebatının Pasifik Okyanusu'nun ortasındaki hayat mücadelesi başlar.
30
Kırılma Noktası
8.3
Genç bir FBI ajanı, ekstrem sporlar yapan bir hırsızlık çetesinin içine sızar. Çetede tanıştığı kişiler, hayata farklı gözlerle bakmasını sağlar.
31
Jurassic World
7.8
John Hammond, hayalini kurmuş olduğu dinozor tema parkını Jurassic World adı ile hayata geçirmiştir fakat bir sorun vardır. Ziyaretçi sayısı günden güne azalmaktadır. Fakat, yeni bir tür dinozor yaratırlar. Bu dinozor, adayı felaketin eşiğine getirecektir.
32
Fantastik Dörtlü
7.3
Bilim araştırmaları yapan genç, ışınlanma makinesini icat etmiştir. Bunun sayesinde bir ödül kazanır. Bu icadı bir gece denemeyi düşünen gençler beklenmedik bir sonuç ile karşılaşırlar.
33
Hitman: Ajan 47
7.4
Başrollünde oyuncu Thomas Kretschmann yer aldığı, yönetmenliğini Aleksander Bach üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hitman: Ajan 47 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
34
San Andreas Fayı
7.5
Başrollünde oyuncu Ioan Gruffudd yer aldığı, yönetmenliğini Brad Peyton üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden San Andreas Fayı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
35
Yarının Dünyası
7.9
Başrollünde oyuncu Hugh Laurie yer aldığı, yönetmenliğini Brad Bird üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yarının Dünyası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
36
Taşıyıcı: Son Hız
7.9
Başrollünde oyuncu Ray Stevenson yer aldığı, yönetmenliğini Camille Delamarre üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Taşıyıcı: Son Hız isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
37
Una Sconfinata Giovinezza
0.0
Başrollünde oyuncu Fabrizio Bentivoglio yer aldığı, yönetmenliğini Pupi Avati üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Una Sconfinata Giovinezza isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2
2015'in En İyi Aksiyon Filmleri
2015'te vizyona giren, izlerken gözünüzü ekrandan ayıramayacağınız, 2015'in en çok izlenen aksiyon filmleri listelenmektedir.