up
ara
ÜYELER
DİĞER

Rüyalarınıza Girecek Korku Filmleri

1
Ruhlar Bölgesi
8.0
Başrollünde oyuncu Rose Byrne yer aldığı, yönetmenliğini James Wan üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ruhlar Bölgesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3
7.9
Başrollünde oyuncu Leigh Whannell yer aldığı, yönetmenliğini Leigh Whannell üstlendiği film Ruhani Varlık, Kötü Ruh türünde izleyicisini bekliyor.Ruhani Varlık, Kötü Ruh, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Halka
7.7
Halka (2002)
Ortalarda dolaşan esrarengiz bir video kasetini izleyen herkes 7 gün içinde ölmektedir. Rachel Keller adında bir gazeteci, ölen 4 genç hakkında araştırma yaparken videoyu izler ve video biter bitmez çalan telefondaki ses kendisine 7 günü kaldığını söyler. Rachel'ın bu video kasetin sırrını çözebilmesi için sadece 7 günü vardır.
4
Paranormal Activity
6.3
Orta gelirli genç bir çift ücra bir kasabaya taşındıklarında evlerinde olağanüstü olaylar olduğunu fark ederler. Özellikle gece uyuduklarında veya uyumaya çalıştıklarında olan korkunç olayları gözlemlemeye başlarlar.
5
Sessiz Tepe
8.0
Başrollünde oyuncu Sean Bean yer aldığı, yönetmenliğini Christophe Gans üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sessiz Tepe isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Ruhlar Bölgesi: Bölüm 2
8.3
Başrollünde oyuncu Rose Byrne yer aldığı, yönetmenliğini James Wan üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ruhlar Bölgesi: Bölüm 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Korku Seansı
8.4
Gerçek ötesi güçler konusunda uzmanlaşmış Ed ve Lorraine Warren yaşadıkları çiftlik evinde kötü güçler tarafından kıskaca alınmış bir aileye yardım etmek için harekete geçer.
8
Dracula
7.9
Dracula (1992)
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, yönetmenliğini Francis Ford Coppola üstlendiği film Vampir türünde izleyicisini bekliyor.Vampir, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dracula isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Rec: Ölüm Çığlığı
7.3
Başrollünde oyuncu Manuela Velasco yer aldığı, yönetmenliğini Jaume Balaguer üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rec: Ölüm Çığlığı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Rec 2
8.2
Rec 2 (2009)
Başrollünde oyuncu Manuela Velasco yer aldığı, yönetmenliğini Jaume Balaguer üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rec 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Son Durak 4 3D
8.0
Başrollünde oyuncu Bobby Campo yer aldığı, yönetmenliğini David R. Ellis üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Durak 4 3D isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Garez
7.1
Garez (2004)
Başrollünde oyuncu Sarah Michelle Gellar yer aldığı, yönetmenliğini Takashi Shimizu üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Garez isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Anne
7.9
Anne (2013)
Başrollünde oyuncu Nikolaj Coster-Waldau yer aldığı, yönetmenliğini Andres Muschietti üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Anne isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Korku Kapanı
6.8
Arabalarının lastikleri patladığı için bir yan yolda mahsur kalan bir grup genç, kısa süre sonra ölümcül bir tuzağa düştüklerini anlarlar.
15
Şeytanın Oteli 2
8.3
Serinin önceki filminde dağda mahsur kalan gençlerden 4 tanesi bir seri katil tarafından öldürülmüş ve sadece biri hayatta kalmıştı. Bu defa hayatta kalmayı başaran genç kadının yaşadığı korku dolu anları izleyeceğiz.
16
Şeytan Çarpması
7.1
Emily Rose, içine şeytan girdiğini söyleyerek kiliseden şeytan çıkarma ayini talep eder. Peder Richard Moore, ayini gerçekleştirdiği sırada Emily ölür. Bunun üzerine Peder tutuklanır. Avukat Erin Bruner, Pederin suçsuz olduğunu kanıtlamaya çalışacaktır.
17
Chucky'nin Gelini
8.0
Chucky bu kez yalnız değil , yanında gelini de var . İkisi birlikte cinayetlere devam ediyor.
18
Annabelle
7.4
Annabelle (2014)
Başrollünde oyuncu Alfre Woodard yer aldığı, yönetmenliğini John R. Leonetti üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Annabelle isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Rec 3: Diriliş
7.4
Başrollünde oyuncu Leticia Dolera yer aldığı, yönetmenliğini Paco Plaza üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rec 3: Diriliş isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Testere
8.0
Testere (2004)
Birbirine yabancı olan iki adam pis bir banyoda uyanır. Oraya nasıl geldiklerini hatırlamazlar ancak daha sonra psikopat bir katilin oluşturduğu bir ölüm oyununun piyonları olduklarını anlarlar.
/ 5
Rüyalarınıza Girecek Korku Filmleri
İzledikten sonra uyumakta zorlanacağınız, korkunç kabuslarla uyanıp durmanıza sebep olabilecek en korkunç filmler listelenmektedir.