up
ara
ÜYELER
DİĞER

Bir Yere Çakılıp Kalmayı Sevmeyenlerin İzlemesi Gereken Yol Filmleri

1
Yol
9.0
Yol (1981)
Başrollünde oyuncu Tarık Akan yer aldığı, yönetmenliğini Şerif Gören üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Hapishane türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yol isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Kara Bela
8.5
Kara Bela (2015)
Kudret, kendi halinde sakin bir hayat yaşayan bir adamken, bir arkadaşı yüzünden bir soyguna karışır ve hayatı tepetaklak olur.
3
Özgürlük Yolu
8.9
Gerçek bir olaydan esinlenerek çekilmiş bu film aynı zamanda da bir kitap uyarlamasıdır. Babasının onun için yaptığı hazır işini ve bütün mirası reddederek hukuk fakültesinden zorla mezun olduktan sonra kendini doğal yaşama ve doğal hayata adayan ve doğal yaşam içinde can veren Christopher in hayatı anlatılır.
4
Yolda
6.6
Yolda (2012)
Başrollünde oyuncu Kristen Stewart yer aldığı, yönetmenliğini Walter Salles üstlendiği film Yol türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yol, Kitap Uyarlaması türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yolda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Bilinmeyen Yol
7.5
Başrollünde oyuncu Kurt Russell yer aldığı, yönetmenliğini Bob Gale üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bilinmeyen Yol isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Temmuz'da
8.7
Temmuz'da (2000)
Başrollünde oyuncu Moritz Bleibtreu yer aldığı, yönetmenliğini Fatih Akın üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor.Romantik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Temmuz'da isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Easy Rider: The Ride Back
0.0
Başrollünde oyuncu Joey Kern yer aldığı, yönetmenliğini Dustin Rikert üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Easy Rider: The Ride Back isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Easy Rider
8.0
Easy Rider (1969)
Başrollünde oyuncu Jack Nicholson yer aldığı, yönetmenliğini Dennis Hopper üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, Uyuşturucu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Easy Rider isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Kardeşim Benim
7.1
Yıllardır küs olan Ozan ve Hakan babalarının cenazesinde bir araya gelir ve babalarının vasiyeti ile bu küslüğü sonlandırmak isterler.
Bir Yere Çakılıp Kalmayı Sevmeyenlerin İzlemesi Gereken Yol Filmleri
Bulunduğunuz yere çakılıp kalmayı sevmiyor ve kendinizi sık sık yollara atıyorsanız bu filmlerde kendinizi bulacaksınız. Yolculuk etmeyi sevenlerin izlemesi gereken en iyi yol filmleri bu listede.