up
ara
ÜYELER
DİĞER

Keşke Kitabı Olsa Denilen Filmler

1
Gün Batmadan
8.3
Jesse ve Celine bir trende tanışmalarından 9 yıl sonra, yazar olan Jesse'nin kitap turunun Fransız ayağında yeniden karşılaşırlar.
2
Gün Doğmadan
8.6
Celine ve Jesse, bir Avrupa yolculuğu sırasında trende tanışırlar ve o akşamı beraber Viyena'da geçirirler. Ancak ikisi de o akşamın, beraber geçirebilecekleri tek akşam olduğunu bilirler.
3
Babam ve Oğlum
9.0
12 Eylül darbesi sırasında başlayan bir öykü. Ama aile ön planda ve tabii aile ilişkileri en çok baba oğul vurgulanmış. İki kuşak baba oğul.
4
Piyanist
9.4
Piyanist (2002)
İkinci Dünya Savaşı'nın sürdüğü yıllarda, Wladyslaw Szpilman adlı Polonyalı bir piyanist, Nazi kampına gitmekten kurtulmanın bir yolunu bulur. Ancak hayatta kalabilmek için zor bir mücadele vermesi gerekecektir.
5
Her Çocuk Özeldir
9.5
8 yaşındaki bir çocuk ailesi ve çevresi tarafından tembel ve haylaz bir çocuk olarak görülür. Yeni resim öğretmeninin gösterdiği sabır ve şefkat sayesinde çocuğun okul hayatında bocalamasının asıl nedeni ortaya çıkar.
6
İki Dil Bir Bavul
8.1
Başrollünde oyuncu Emre Aydın yer aldığı, yönetmenliğini Orhan Eskiköy üstlendiği film Belgesel türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Belgesel, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İki Dil Bir Bavul isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Yeryüzündeki Son Aşk
8.2
Başrollünde oyuncu Connie Nielsen yer aldığı, yönetmenliğini David Mackenzie üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeryüzündeki Son Aşk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Hayalimdeki Aşk
7.8
Calvin iş hayatında ve aşk hayatında problemler yaşayan bir yazardır. Kitap yazmaya karar verdiğinde Ruby isimli bir karakter ortaya çıkarır ve bir gün Ruby’i odasında oturmuş bir halde görür. İnsana dönüşen Ruby ve Calvin’in hikayesi konu edinmiştir.
9
Mustang
7.9
Mustang (2015)
Karadeniz’de yaşayan bir grup gencin birlikte vakit geçirmesinden sonra gruptaki beş kız kardeşin yaşadığı zorluklar anlatılmaktadır.
10
Ölümle Yaşam Arasında
8.8
Başrollünde oyuncu Jim Beaver yer aldığı, yönetmenliğini Alan Parker üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölümle Yaşam Arasında isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
İçimdeki Dans
8.7
Başrollünde oyuncu James McAvoy yer aldığı, yönetmenliğini Damien O'Donnell üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Engelli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İçimdeki Dans isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Hayallerin Ötesinde
8.4
Başrollünde oyuncu Alexandra Maria Lara yer aldığı, yönetmenliğini Andrzej Jakimowski üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayallerin Ötesinde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Keşke Kitabı Olsa Denilen Filmler
Bazen okuduğumuz bir kitap için keşke filmi çekilse deriz, bazen ise bunun tam tersine, izlediğimiz bir filmi sindire sindire okuyabilmek isteriz. Bu listede keşke kitabı da olsa dediğimiz filmleri paylaşıyoruz.