up
ara
ÜYELER
DİĞER

Fantastik Film Meraklılarının İzlemesi Gereken Vampir - Kurt Adam Filmleri

1
Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay
7.5
Zorla yaptıkları doğum günü partisinde, bir hediyeyi açarken eli kesilen Bella'ya saldıran vampir ve ailesinin yaşadıkları kötü zamanlar anlatılır.
2
Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2
7.8
Alacakaranlık Efsanesi'nin son filmi olan bu filmde, Bella and Edward, kızları Renesmee'yi Volturi'nin kulağına gidebilecek yalan iddialardan korumak zorundadırlar. Bunun üzerinde Cullen’lar tüm vampir klanlarına bir çağrı göndererek hepsini bir araya toplamaya karar verirler.
3
Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1
7.6
Edward ve Bella tüm engellere rağmen evlenirler. Hayallerden çok öte de geçen günlerin ardından Bella'nın hamile olması, kurtların peşlerine takılmasına yol açıyor.
4
Karanlıklar Ülkesi: Uyanış
8.5
Başrollünde oyuncu Stephen Rea yer aldığı, yönetmenliğini Mans Marlind üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Vampir türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlıklar Ülkesi: Uyanış isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Karanlıklar Ülkesi: Lycanların Yükselişi
7.9
Başrollünde oyuncu Michael Sheen yer aldığı, yönetmenliğini Patrick Tatopoulos üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor.Fantastik, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlıklar Ülkesi: Lycanların Yükselişi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Karanlıklar Ülkesi: Evrim
8.3
Başrollünde oyuncu Kate Beckinsale yer aldığı, yönetmenliğini Len Wiseman üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlıklar Ülkesi: Evrim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Karanlıklar Ülkesi
8.2
Başrollünde oyuncu Kate Beckinsale yer aldığı, yönetmenliğini Len Wiseman üstlendiği film Vampir türünde izleyicisini bekliyor.Vampir, Kurt Adam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlıklar Ülkesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Alacakaranlık
7.4
Annesi ve babası ayrı olan Isabella, babası ile yaşamak üzere küçük bir kasaba olan Forks'a taşınır. Okulda Edward Cullen adında gizemli bir çocuk dikkatini çeker. Çok geçmeden Isabella, Edward'ın sandığı gibi 17 yaşında bir çocuk olmadığını, 108 yaşında bir vampir olduğunu öğrenir. Ancak bu durum, ona aşık olmasına engel olmaz.
9
Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma
7.3
Vampir Edward ile kurtadam Jacob arasında kalan Bella'yı zor bir seçim beklemektedir. Bir yandan kendisi için en doğru kararı düşünürken bir yandan da Seattle'ı tehdit eden ve birçok ölüme sebep olan kinci bir vampirden korunmanın yollarını arar.
10
Aylak Vampirler
9.3
Başrollünde oyuncu Rhys Darby yer aldığı, yönetmenliğini Jemaine Clement üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aylak Vampirler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fantastik Film Meraklılarının İzlemesi Gereken Vampir - Kurt Adam Filmleri
Vampirler ve kurt adamlar özellikle son yıllarda fantastik filmlerin popüler unsurları haline geldi. Bu listede fantastik film hayranlarının seveceğini düşündüğümüz vampirli, kurt adamlı filmleri paylaşıyoruz.