up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mutlaka İzlenmesi Gereken Cameron Diaz Filmleri

1
Kötü Öğretmen
6.6
Başrollünde oyuncu Cameron Diaz yer aldığı, yönetmenliğini Jake Kasdan üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kötü Öğretmen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Gece ve Gündüz
7.5
Başrollünde oyuncu Cameron Diaz yer aldığı, yönetmenliğini James Mangold üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gece ve Gündüz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Kız Kardeşimin Hikayesi
8.4
Başrollünde oyuncu Cameron Diaz yer aldığı, yönetmenliğini Nick Cassavetes üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kız Kardeşimin Hikayesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Burada Olan Burada Kalır
6.8
Başrollünde oyuncu Cameron Diaz yer aldığı, yönetmenliğini Tom Vaughan üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor.Aşk, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Burada Olan Burada Kalır isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Ah Mary Vah Mary
7.0
Ted, aradan 12 yıl geçmiş olmasına rağmen aşık olduğu Mary'yi unutamamıştır. Onu takip edip bulması için özel bir dedektif tutar. Ancak dedektifin de Mary'ye aşık olmasıyla işler karışır.
6
Tatil
7.8
Tatil (2006)
Yaşadıkları umutsuz aşklar yüzünden umutsuzluğa kapılan iki kadının yolları bir internet sitesi sayesinde kesişir. İkili, bu site aracılığıyla evlerini belirli bir süre takas etmeye karar verirler. Her ikisini de alışık olmadıkları farklı hayatlar ve yeni aşklar beklemektedir.
7
Maske
8.3
Maske (1994)
Şans eseri bulduğu antika bir maskeyi takmasıyla sıradan bir hayat yaşayan banka memuru Stanley son derece komik ve heyecanlı bir hayata dalar.
Mutlaka İzlenmesi Gereken Cameron Diaz Filmleri
Charlie'nin Melekleri, Vanilla Sky, Ah Mary Vah Mary gibi çok izlenen birçok filmde rol almış olan Amerikalı güzel oyuncu Cameron Diaz'ın en iyi filmleri listelenmektedir.