up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mutlaka İzlenmesi Gereken Robin Williams Filmleri

1
Müzede Bir Gece 2
7.5
Başrollünde oyuncu Amy Adams yer aldığı, yönetmenliğini Shawn Levy üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Müzede Bir Gece 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Can Dostum
8.9
Can Dostum (1997)
90'lı yılların en iyi dostluk filmlerinden biri olan Good Will Hunting, genç bir adamla bilge bir profesörün eşsiz dostluğunu anlatıyor. Zeki fakat kavgacı olan ve hademelik yaparak geçinen Will ile üniversite profesörü Sean McGuire bir gün tesadüfen karşılaşırlar. Profesör, Will'in üstün zekasını fark edince ona yardım etmeye karar verir.
3
Müzede Bir Gece
7.7
Canlanıp kendi hayatlarını yaşamak için müzenin kapanmasını bekleyen mumdan heykeller, büyük maketler.. hepsi de tarihi kişiler.. Ulusal Tarih Müzesinin yeni gece bekçisi herkes evine gittikten sonra müzenin canlandığına tanık olur. İşinin en güzel zamanı artık başlamıştır.
4
Ölü Ozanlar Derneği
9.2
Welton Akademisi, zengin ailelerin çocuklarının gittiği yatılı bir okuldur. Okul son derecede katı kurallara sahiptir. Bir gün okula yeni bir edebiyat öğretmeni gelir. Farklı bir eğitim anlayışı olan bu öğretmen, gençlerin hayatında yeni bir kapı açacaktır.
5
Robot Adam
8.6
Robot Adam (1999)
Başrollünde oyuncu Embeth Davidtz yer aldığı, yönetmenliğini Chris Columbus üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, Teknoloji türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Robot Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Patch Adams
9.0
İntihar girişimlerinin ardından hayatın değerini anlayan Hunter 'Patch' Adams adında bir adam kendisini insanları iyileştirmeye adar ve bunun için kendine özgü eğlenceli yöntemler geliştirir.
7
Jumanji
8.8
Jumanji (1995)
Başrollünde oyuncu Patricia Clarkson yer aldığı, yönetmenliğini Joe Johnston üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jumanji isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Dalgın Profesör
8.0
Başrollünde oyuncu Clancy Brown yer aldığı, yönetmenliğini Les Mayfield üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dalgın Profesör isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Müthiş Dadı
8.0
Daniel Hillard, karısını çok sevmesine rağmen boşanmayı kabul etmek zorunda kalır. Ancak ailesine olan özlemi gün geçtikçe artmaktadır. Bir gün eski karısının dadı aradığını duyunca çocuklarına daha yakın olabilmek için kadın kılığına girerek işe başvurur. Daniel, kısa sürede kendisini sevdirir ancak bu yakınlık onu zor durumlara sokacaktır.
Mutlaka İzlenmesi Gereken Robin Williams Filmleri
Ölü Ozanlar Derneği filminin efsane öğretmenini canlandıran, aile filmlerinin sevilen sempatik oyuncusu Robin Williams'ın mutlaka izlenmesi gereken en iyi filmleri listelenmektedir.