up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mutlaka İzlenmesi Gereken Chris Evans filmleri

1
Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı
8.9
Marvel aleminde sivil savaş başlıyor! Süper kahramanlara karşı oluşturulacak bir yasa tasarısı yüzünden kahramanlar arasında görüş ayrılığı oluşur. Bu yasa tasarısına göre, süper kahramanların bir otorite tarafından kontrol edilmesi planlanmaktadır. Bir grup, hükümet baskısı olmadan özgürce insanları korumaya devam etmek isterken, diğer grup, hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekler ve iki grup arasında mücadele başlar.
2
Kaptan Amerika: İlk Yenilmez
8.4
Steve Rogers çok cesur ancak ordunun işine yaramayacak kadar zayıf bir askerdir. Gizli bir araştırmada denek olur ve Kaptan Amerika'ya dönüşür. O andan itibaren hayatı tamamen değişecektir.
3
Yenilmezler 2: Ultron Çağı
8.5
Iron Man, barışı sağlamak için kurulan bir sistemi çalıştırmak ister ancak işler yolunda gitmez ve düşmanının eline büyük bir koz verir. insanoğlunun sonunu getirmek için hain planlar yapan Ultron'a karşı koyabilmek için tüm süper kahramanlar biraraya gelir.
4
Yenilmezler
8.5
Dünyanın en kudretli süper kahramanları bir araya gelerek birlikte çalışmayı ve Loki'ye karşı mücadele etmeyi öğrenmelidir. Yenilmezler ile Loki'nin yaratık ordusu arasında müthiş bir savaş yaşanacaktır.
5
Thor: Karanlık Dünya
8.2
Thor ilk filmdeki babasının güçlerini elinden alma durumuna karşı atağa geçer ve çekici de kullanarak kendisine ait olan Asgard'a gider.
6
Kaptan Amerika: Kış Askeri
8.7
Başrollünde oyuncu Stan Lee yer aldığı, yönetmenliğini Anthony Russo üstlendiği film Marvel türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Marvel, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kaptan Amerika: Kış Askeri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Fantastik 4: Gümüş Sörfçü'nün Yükselişi
7.7
Başrollünde oyuncu Stan Lee yer aldığı, yönetmenliğini Tim Story üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fantastik 4: Gümüş Sörfçü'nün Yükselişi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Kaçaklar
6.7
Kaçaklar (2010)
Başrollünde oyuncu Idris Elba yer aldığı, yönetmenliğini Sylvain White üstlendiği film Polisiye türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Polisiye, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kaçaklar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Sokağın Kralları
8.7
Başrollünde oyuncu Hugh Laurie yer aldığı, yönetmenliğini David Ayer üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sokağın Kralları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Dadım Aşık
7.1
Annie üniversiteyi bitirdikten sonra zengin bir ailenin çocuğuna dadılık yapmaya başlar. Annie, çocuğun annesinin isteklerini yerine getirmeye çalışsa da bu durum canını sıkmaya başlar. Ayrıca ailenin oturduğu yerden yeni biri ile tanışır ve zenginlerin dünyasında hiç beklemeyeceği olayları yaşamaya başlar.
11
Senden Önce
6.6
Başrollünde oyuncu Chris Evans yer aldığı, yönetmenliğini Mark Mylod üstlendiği film Yabancı türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yabancı , Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Senden Önce isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Katil
4.0
Katil (2012)
Başrollünde oyuncu Chris Evans yer aldığı, yönetmenliğini Ariel Vromen üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Katil isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Kar Küreyici
7.7
Ters giden bir iklim değişikliği deneyinden sonra dünyadaki hayat sona ermiştir. Şanslı olan bir avuç insan ise durmadan dünyayı dolaşan bir trende yaşamaktadır. Trende uygulanan sınıf ayrımı ise kısa süre sonra ayaklanmaya sebep olur.
14
Darbe
6.1
Darbe (2009)
Başrollünde oyuncu Chris Evans yer aldığı, yönetmenliğini Paul McGuigan üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Darbe isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Gün Işığı
7.2
Başrollünde oyuncu Chris Evans yer aldığı, yönetmenliğini Danny Boyle üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Dünya türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gün Işığı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Terra'yı Kurtarmak
7.0
Başrollünde oyuncu Chris Evans yer aldığı, yönetmenliğini Aristomenis Tsirbas üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Animasyon, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Terra'yı Kurtarmak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Kayıp Elmas
5.3
Başrollünde oyuncu Chris Evans yer aldığı, yönetmenliğini Jodie Markell üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kayıp Elmas isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Scott Pilgrim Dünyaya Karşı
7.7
Başrollünde oyuncu Mary Elizabeth Winstead yer aldığı, yönetmenliğini Edgar Wright üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Scott Pilgrim Dünyaya Karşı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Puncture
9.0
Puncture (2011)
Başrollünde oyuncu Chris Evans yer aldığı, yönetmenliğini Adam Kassen üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Puncture isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Gifted
8.3
Gifted (2017)
2017 ABD yapımı dram filminde, annesi öldükten sonra kimsesiz kalan yeğenini kendi kızı gibi büyük bir sevgiyle büyüten bir adamın küçük kızdan ayrılmamak için vereceği yürek burkan mücadeleyi izleyeceğiz.
/ 2
Mutlaka İzlenmesi Gereken Chris Evans filmleri
Daha çok aksiyon filmlerinde rol alan, Captain America, The Avengers, Thor gibi pek çok ünlü filmin başarılı oyuncularından olan ABD'li oyuncu Chris Evans'ın en iyi filmleri listelenmektedir.