up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mutlaka İzlenmesi Gereken Benedict Cumberbatch Filmleri

1
Kara Düzen
7.5
Başrollünde oyuncu Joel Edgerton yer aldığı, yönetmenliğini Barry Levinson üstlendiği film Biyografi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kara Düzen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Kefaret
8.3
Kefaret (2007)
Başrollünde oyuncu Vanessa Redgrave yer aldığı, yönetmenliğini Joe Wright üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kefaret isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Stuart: A Life Backwards
8.3
Başrollünde oyuncu Tom Hardy yer aldığı, yönetmenliğini David Attwood üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Stuart: A Life Backwards isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Creation
9.3
Creation (2009)
Başrollünde oyuncu Jeremy Northam yer aldığı, yönetmenliğini Jon Amiel üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Creation isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Küçük Ada
0.0
Başrollünde oyuncu Naomie Harris yer aldığı, yönetmenliğini John Alexander üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Küçük Ada isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Boleyn Kızı
8.2
Başrollünde oyuncu David Morrissey yer aldığı, yönetmenliğini Justin Chadwick üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Boleyn Kızı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Köstebek
7.3
Köstebek (2011)
Başrollünde oyuncu Gary Oldman yer aldığı, yönetmenliğini Tomas Alfredson üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Kitap Uyarlaması türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Köstebek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Savaş Atı
9.1
Film, vahşi bir at iken Albert adında bir gencin evcilleştirdiği Joey adındaki atın sıradışı dostluğunu ve bu atın yakınındaki insanların hayatlarını nasıl etkilediğini anlatıyor.
9
Anna Karenina
8.3
Mutsuz bir evlilik, yeni bir aşk, ihanet dedikodular ve pişmanlıklar...
10
Frankenstein
0.0
Başrollünde oyuncu Jonny Lee Miller yer aldığı, yönetmenliğini Danny Boyle üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Frankenstein isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Wikileaks: Beşinci Kuvvet
8.8
Başrollünde oyuncu Moritz Bleibtreu yer aldığı, yönetmenliğini Bill Condon üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Wikileaks: Beşinci Kuvvet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Aile Sırları
7.3
Başrollünde oyuncu Abigail Breslin yer aldığı, yönetmenliğini John Wells üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Sır türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aile Sırları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
12 Yıllık Esaret
8.9
1840'lı yıllarda New York'ta müzisyen olan Solomon Northup, özgür ve mutlu bir hayat sürdürmektedir. Bir gün iki adam yüzünden tuzağa düşer ve kaçırılarak bir çiftliğe köle olarak satılır. Özgür yaşamaya alışmış olan Solomon'un hayatı bir anda altüst olur. Sevdiklerine kavuşmak ve özgürlüğünü geri kazanmak için elinden geleni yapacaktır.
14
Star Trek: Bilinmeze Doğru
8.8
Enterprise ekibinin kendi organizasyonları içindeki durdurulamaz terörist gücü fark etmesinden sonra Kaptan Kirk ekibi ile birlikte kendi başına bir toplu katliam silahı olan adamın peşinden gitmeye karar verir.
15
Enigma
8.9
Enigma (2014)
Matematikçi Alan Turing ordu tarafından görevlendirilip İkinci Dünya Savaşı sırasında Hitler'in kullandığı şifreleme sistemi olan enigma kodunu kırmaya çalışıyor.
16
Hobbit: Beklenmedik Yolculuk
8.7
Bilbo Baggins, yemyeşil bir köyde sakin bir hayat sürdüren keyfine düşkün bir Hobbit'tir. Bir gün bir büyücünün kapısını çalmasıyla hayatı değişir. Gandalf adındaki bu büyücü, Bilbo'ya 13 cüce ile beraber macera dolu bir yolculuğa çıkmayı teklif eder.
17
Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları
8.9
Serinin ikinci filmi olan bu filmde cüceler, Erebor'u ejderha Smaug'tan alabilmek için çıktıkları zorlu yolculuklarına devam ediyorlar. Yolculuklarının bu aşamasında onları Mirkwood Ormanı'na yayılmış olan bir kötülük bekliyor. Cüceler bu kötülükten kaçmaya çalışırken bu defa hiç ummadıkları bir ırkın tutsağı olurlar, elflerin!
18
Hobbit: Beş Ordunun Savaşı
8.8
Evlerini ve hazinelerini Smaug'tan geri alan cüceleri, üçlemenin bu son filminde yeni bir zorluk beklemektedir. Smaug'un öldüğünü duyan tüm ırklar hazineden pay almak üzere Erebor'a doğru yola çıkar. Erebor'un önündeki topraklar büyük bir savaşa sahne olmak üzeredir.
19
Third Star
8.0
Third Star (2010)
Başrollünde oyuncu Hugh Bonneville yer aldığı, yönetmenliğini Hattie Dalton üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Third Star isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mutlaka İzlenmesi Gereken Benedict Cumberbatch Filmleri
Sherlock Holmes karakteri ile özdeşleşen İngiliz oyuncu Benedict Timothy Carlton Cumberbatch'ın rol aldığı en iyi filmleri bu listede topluyoruz.