up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mutlaka İzlenmesi Gereken Matt Damon Filmleri

1
Yıldızlararası
9.1
Dünya'da yaşam gün geçtikçe imkanzsız hale gelmektedir. Bir grup astronot, uzayda bulunan bir solucandeliğini kullanarak insan ırkının devamını sağlayabilmek için yaşanabilir yeni bir gezegen bulma umuduyla tehlikeli bir göreve çıkarlar.
2
Marslı
8.8
Marslı (2015)
Mars görevi sırasında çıkan sorun sonucunda öldü sanılıp gezegende terkedilen Mark Watney'nin hayatta kalma mücadelesi konu alınıyor.
3
Can Dostum
8.9
Can Dostum (1997)
90'lı yılların en iyi dostluk filmlerinden biri olan Good Will Hunting, genç bir adamla bilge bir profesörün eşsiz dostluğunu anlatıyor. Zeki fakat kavgacı olan ve hademelik yaparak geçinen Will ile üniversite profesörü Sean McGuire bir gün tesadüfen karşılaşırlar. Profesör, Will'in üstün zekasını fark edince ona yardım etmeye karar verir.
4
Köstebek
8.5
Köstebek (2006)
Boston'da İrlandalı bir mafya grubunun içine sızmaya çalışırken birbirlerinin kimliklerini tespit etmeye çalışan bir gizli polis ve bir köstebeğin mücadelesi konu alınıyor.
5
Er Ryan'ı Kurtarmak
8.6
Dört oğlunu birden İkinci Dünya Savaşı'na gönderen bir annenin yalnızca bir oğlu hayatta kalmayı başarır. Bunun üzerine Amerikan ordusu, bu yaslı kadının dördüncü oğlu olan James Ryan'ı hayatta tutmak ve annesine kavuşturmak için büyük bir operasyon başlatır.
6
Elysium: Yeni Cennet
8.1
Başrollünde oyuncu Matt Damon yer aldığı, yönetmenliğini Neill Blomkamp üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Elysium: Yeni Cennet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Son Ültimatom
8.5
Jason Bourne bir yandan eğitimli bir katil olarak yetiştirildiği geçmişinin sırlarını açığa çıkarmaya çalışırken diğer yandan acımasız CIA ajanlarından kaçmaya çalışır.
8
Medusa Darbesi
8.5
Bourne hafıza kaybına uğradıktan sonra Marie ile yeni bir hayata başlar. Geçmişinde yaşadığı şiddet ise Bourne’in peşine bırakmaz ve ona geçmişten gelen biri tarafından suikast düzenlenir.
9
Ocean's 12
8.7
Ocean's 12 (2004)
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, yönetmenliğini Steven Soderbergh üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ocean's 12 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Ocean's 13
8.3
Ocean's 13 (2007)
Başrollünde oyuncu Matt Damon yer aldığı, yönetmenliğini Steven Soderbergh üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ocean's 13 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Kader Ajanları
7.6
Başrollünde oyuncu Matt Damon yer aldığı, yönetmenliğini George Nolfi üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kader Ajanları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Yenilmez
8.5
Yenilmez (2009)
Başrollünde oyuncu Morgan Freeman yer aldığı, yönetmenliğini Clint Eastwood üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yenilmez isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Yeşil Bölge
7.3
Başrollünde oyuncu Matt Damon yer aldığı, yönetmenliğini Paul Greengrass üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Yaşam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeşil Bölge isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Jason Bourne
8.2
Jason Bourne, hükümet tarafından özel olarak eğitilmiş bir ajandır. Geçmişi Olmayan Adam filminde yaşananların üzerinden on iki yıl geçmiştir. Hafızasını geri kazanan Jason Bourne, geçmişiyle hesaplaşmaya hazırdır.
15
Düşler Bahçesi
8.7
Başrollünde oyuncu Matt Damon yer aldığı, yönetmenliğini Cameron Crowe üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aile, Hayvanat Bahçesi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Düşler Bahçesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
The Great Wall
7.5
Dünyanın en ihtişamlı yapılarından biri olan Çin Seddi’nin hikayesini fantastik öğelerle kurgulayarak sinema severlerle buluşturmaya hazırlanan film, 2016 yılının en çok beklenen filmlerinden biri. Çin Seddi’nin kuruluş sebebine bambaşka bir bakış açısı getiren film, bugüne kadar tarih derslerimizde Türk ve Moğollara karşı savunma amacıyla inşa edildiğini öğrendiğimiz Çin Seddi’nin aslında yenilmesi zor, güçlü yaratıklara karşı kurulduğunu iddia ediyor.
17
Çılgın Kardeşler
7.4
Başrollünde oyuncu Matt Damon yer aldığı, yönetmenliğini Terry Gilliam üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çılgın Kardeşler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Şamdanın Ardında
0.0
Başrollünde oyuncu Matt Damon yer aldığı, yönetmenliğini Steven Soderbergh üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şamdanın Ardında isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Salgın
7.4
Salgın (2011)
Başrollünde oyuncu Matt Damon yer aldığı, yönetmenliğini Steven Soderbergh üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Salgın isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Kayıp Umutlar
6.4
Başrollünde oyuncu Matt Damon yer aldığı, yönetmenliğini Gus Van Sant üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kayıp Umutlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 3
Mutlaka İzlenmesi Gereken Matt Damon Filmleri
Bourne serisi, Köstebek, Can Dostum gibi unutulmaz filmlerde rol alan Oscar ödüllü efsane oyuncu Matt Damon'ın en iyi filmlerini bu listede paylaşıyoruz.