up
ara

Mutlaka İzlenmesi Gereken Liam Neeson Filmleri

1
Aşk Her Yerde
7.4
Dünyanın farklı yerlerinde noele kısa bir süre kala yaşanan birbirinden farklı aşk hikayelerini anlatan bu filmde aşkın yüceliğine tanık olacaksınız.
2
Cennetin Krallığı
8.5
Demircilikle uğraşan Balian, Haçlı Seferleri sırasında Kudüs'e gider ve bir anda kendini şehrin ve insanlarının savunucusu olarak bulur.
3
96 Saat
7.8
96 Saat (2008)
Emekli bir CIA ajanı olan Bryan Mills, Paris seyahati esnasında kaçırılan kızının peşinden Avrupa'ya gider.
4
Gece Takibi
7.1
5
Kaçış Planı
8.0
7
Battleship
7.5
Battleship (2012)
8
Titanların Öfkesi
7.4
Tanrılar, yıllar önce zalim babaları Kronos'u yenerek yer altına göndermişlerdi. Ancak şimdi Zeus'a karşı birleşen Tanrılar babarıyla iş birliği yaparak Zeus'u tuzağa düşürürler. Zeus'ı kurtarmak ise yarı tanrı oğlu Perseus'a düşer.
9
Kara Şövalye Yükseliyor
8.8
Bir çizgiromandan uyarlanan filmde, Batman gücünün karşısındaki düşmanına yetmeyeceğini görür ve onu alt etmek için çareler arar.
10
Takip: İstanbul
7.2
11
Üçüncü Şahıs
7.0
Üç ayrı hikayenin yer verildiği filmde Michael, eşinden yeni ayrılmış ve sevgilisi Anna, onun hakkında büyük bir sırrı öğrenmiştir. Julia ise oğlunu öldürmeye çalışan bir anne olarak suçlanmaktadır. Sean ise aşık olduğu Monica’nın kızını kurtarmak için yol aramaktadır.
14
Kanunun Ötesinde
8.0
15
Entourage
6.3
Entourage (2015)
16
Ayı Teddy 2
7.3
17
Schindler'in Listesi
9.3
İkinci Dünya Savaşı'nın sürdüğü yıllarda Oskar Schindler adında zengin bir Alman iş adamı, Polonya'da bir fabrika kurar. Bu fabrikada Yahudileri çalıştırmaya başlar. Bir süre sonra Yahudilerin çektikleri zulümlere ve ölüme gönderilmelerine sessiz kalamayan Oskar Schindler, onları kurtarmanın yollarını arar.
Mutlaka İzlenmesi Gereken Liam Neeson Filmleri
Schindler'in Listesi filmindeki unutulmaz performansı ile izleyicileri ağlatan ve daha pek çok başarılı filmde rol alan İrlandalı oyuncu Liam Neeson'ın izlenmesi gereken en iyi filmleri listelenmektedir.