up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mutlaka İzlenmesi Gereken Kristen Stewart Filmleri

1
Amerikan Ultra
6.3
Mike, Phobe’ye evlenme teklifi etmeyi düşünür ama bir sorun vardır. Mike gizli bir ajandır ve peşine takılan çalıştığı birimin adamları onu etkisiz hale getirmek için uğraşmaktadır.
2
Sarı Mendil
0.0
Başrollünde oyuncu Kristen Stewart yer aldığı, yönetmenliğini Udayan Prasad üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sarı Mendil isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Tam Olarak Ne Oldu?
6.5
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, yönetmenliğini Barry Levinson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Uyuşturucu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tam Olarak Ne Oldu? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Jumper
7.9
Jumper (2008)
Başrollünde oyuncu AnnaSophia Robb yer aldığı, yönetmenliğini Doug Liman üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jumper isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Alacakaranlık
7.4
Annesi ve babası ayrı olan Isabella, babası ile yaşamak üzere küçük bir kasaba olan Forks'a taşınır. Okulda Edward Cullen adında gizemli bir çocuk dikkatini çeker. Çok geçmeden Isabella, Edward'ın sandığı gibi 17 yaşında bir çocuk olmadığını, 108 yaşında bir vampir olduğunu öğrenir. Ancak bu durum, ona aşık olmasına engel olmaz.
6
Adventureland
5.3
Başrollünde oyuncu Kristen Stewart yer aldığı, yönetmenliğini Greg Mottola üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Adventureland isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay
7.5
Zorla yaptıkları doğum günü partisinde, bir hediyeyi açarken eli kesilen Bella'ya saldıran vampir ve ailesinin yaşadıkları kötü zamanlar anlatılır.
8
Yeni Başlangıçlar
0.0
Başrollünde oyuncu Kristen Stewart yer aldığı, yönetmenliğini Jake Scott üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeni Başlangıçlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
The Runaways
5.5
Başrollünde oyuncu Kristen Stewart yer aldığı, yönetmenliğini Floria Sigismondi üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Runaways isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma
7.3
Vampir Edward ile kurtadam Jacob arasında kalan Bella'yı zor bir seçim beklemektedir. Bir yandan kendisi için en doğru kararı düşünürken bir yandan da Seattle'ı tehdit eden ve birçok ölüme sebep olan kinci bir vampirden korunmanın yollarını arar.
11
Pamuk Prenses ve Avcı
7.3
En çok bilinen masallardan olan Pamuk Prenses'in uyarlaması olan bu film, iyi ile kötünün savaşını anlatıyor. Pamuk prenses güzelliği ile kötü kraliçeyi kıskandırır ve kraliyeti için tehdit oluşturur. Tek çare prensesin ölmesidir. Fakat kraliçenin bilmediği bir şey vardır; prensesi öldürmesi için görevlendirilen avcı prensese kendini koruma dersleri vermektedir.
12
Yolda
6.6
Yolda (2012)
Başrollünde oyuncu Kristen Stewart yer aldığı, yönetmenliğini Walter Salles üstlendiği film Yol türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yol, Kitap Uyarlaması türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yolda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1
7.6
Edward ve Bella tüm engellere rağmen evlenirler. Hayallerden çok öte de geçen günlerin ardından Bella'nın hamile olması, kurtların peşlerine takılmasına yol açıyor.
14
Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2
7.8
Alacakaranlık Efsanesi'nin son filmi olan bu filmde, Bella and Edward, kızları Renesmee'yi Volturi'nin kulağına gidebilecek yalan iddialardan korumak zorundadırlar. Bunun üzerinde Cullen’lar tüm vampir klanlarına bir çağrı göndererek hepsini bir araya toplamaya karar verirler.
15
Camp X-Ray
8.4
Camp X-Ray (2014)
Başrollünde oyuncu Kristen Stewart yer aldığı, yönetmenliğini Peter Sattler üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Savaş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Camp X-Ray isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Unutma Beni
7.8
Başrollünde oyuncu Julianne Moore yer aldığı, yönetmenliğini Richard Glatzer üstlendiği film Alzheimer Hastalığı türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Alzheimer Hastalığı, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Unutma Beni isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Anesthesia
0.0
Anesthesia (2016)
Başrollünde oyuncu Kristen Stewart yer aldığı, yönetmenliğini Tim Blake Nelson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Anesthesia isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Özgürlük Yolu
8.9
Gerçek bir olaydan esinlenerek çekilmiş bu film aynı zamanda da bir kitap uyarlamasıdır. Babasının onun için yaptığı hazır işini ve bütün mirası reddederek hukuk fakültesinden zorla mezun olduktan sonra kendini doğal yaşama ve doğal hayata adayan ve doğal yaşam içinde can veren Christopher in hayatı anlatılır.
Mutlaka İzlenmesi Gereken Kristen Stewart Filmleri
Alacakaranlık film serisindeki Bella karakteriyle sinema severlerin kalbine taht kuran, dünyaca ünlü sevilen oyuncu Kristen Stewart'ın izlenmesi gereken en iyi filmleri bu listede.