up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mutlaka İzlenmesi Gereken Mark Ruffalo Filmleri

1
Yenilmezler
8.5
Dünyanın en kudretli süper kahramanları bir araya gelerek birlikte çalışmayı ve Loki'ye karşı mücadele etmeyi öğrenmelidir. Yenilmezler ile Loki'nin yaratık ordusu arasında müthiş bir savaş yaşanacaktır.
2
Begin Again
8.1
Başrollünde oyuncu Keira Knightley yer aldığı, yönetmenliğini John Carney üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Begin Again isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Zindan Adası
8.9
Suç işlemiş akıl hastalarının kaldığı bir adadaki hapishaneden kaçan bir suçlunun araştırılması için, adaya giden bir görevlinin aklın ve mantığın sınırlarını zorlayan olaylar görmesi ve bunları çözmeye çalışırken kendi aklını kaybetmeye yaklaşmasını anlatır.
4
Sihirbazlar Çetesi
8.5
Aynı anda hem şov yapabilen ve banka soyabilen bir sihirbaz ekibini yakalamaya çalışan FBI ajanlarının heyecanlı kovalamasını konu alır.
5
Foxcatcher Takımı
5.8
Başrollünde oyuncu Vanessa Redgrave yer aldığı, yönetmenliğini Bennett Miller üstlendiği film Biyografi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Foxcatcher Takımı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mutlaka İzlenmesi Gereken Mark Ruffalo Filmleri
Spotlight, Zindan Adası, Sihirbazlar Çetesi gibi başarılı filmlerde rol alan ABD'li aktör, senarist ve yönetmen Mark Ruffalo'nun en iyi filmleri listelenmektedir.