up
ara
ÜYELER
DİĞER

Doğada Yaşam Mücadelesi Temalı Filmler

1
Özgürlük Yolu
8.9
Gerçek bir olaydan esinlenerek çekilmiş bu film aynı zamanda da bir kitap uyarlamasıdır. Babasının onun için yaptığı hazır işini ve bütün mirası reddederek hukuk fakültesinden zorla mezun olduktan sonra kendini doğal yaşama ve doğal hayata adayan ve doğal yaşam içinde can veren Christopher in hayatı anlatılır.
2
127 Saat
8.3
127 Saat (2010)
Gerçek bir olayın anlatıldığı bu film, bir dağcının başına gelen ve bir kolunu kaybetmeyle sonuçlanan yolculuğunu anlatır. Tırmanışları sırasında kolu kaya ile sıkışan dağcı yaşayabilmek için kolunu kesmek zorunda kalır.
3
Pi'nin Yaşamı
8.6
Bir gemi kazası sonucu bir kaç yaralı hayvan ile hayatta kalan tek insan olan Pi'nin bir sandalda diğer hayatta kalan hayvanlarla Hindistan'dan Pasifik'e uzanan spirituel, gizemli ve heyecan dolu hayatı anlatılır.
4
Yeni Hayat
8.5
Yeni Hayat (2000)
Başrollünde oyuncu Tom Hanks yer aldığı, yönetmenliğini Robert Zemeckis üstlendiği film Yaşam Mücadelesi türünde izleyicisini bekliyor.Yaşam Mücadelesi, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeni Hayat isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Toprak Altında
7.4
Başrollünde oyuncu Ryan Reynolds yer aldığı, yönetmenliğini Rodrigo Cortés üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Toprak Altında isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 2
6
Yaşlı Adam Ve Deniz
8.5
Başrollünde oyuncu Spencer Tracy yer aldığı, yönetmenliğini Henry King üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yaşlı Adam Ve Deniz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Özgürlük Yolu
8.6
Başrollünde oyuncu Mark Strong yer aldığı, yönetmenliğini Peter Weir üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Özgürlük Yolu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 1
8
Dalga
7.8
Dalga (2015)
Başrollünde oyuncu Kristoffer Joner yer aldığı, yönetmenliğini Roar Uthaug üstlendiği film Yaşam Mücadelesi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yaşam Mücadelesi, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dalga isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Yaban
8.0
Yaban (1973)
Başrollünde oyuncu Osman Alyanak yer aldığı, yönetmenliğini Osman F. Seden üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yaban isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Gri Kurt
8.0
Gri Kurt (2011)
Başrollünde oyuncu Joe Anderson yer aldığı, yönetmenliğini Joe Carnahan üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gri Kurt isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Katırcılar
8.3
Başrollünde oyuncu Ali Tutal yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Katırcılar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Eve Dönüş Sarıkamış 1915
7.8
Başrollünde oyuncu Uğur Polat yer aldığı, yönetmenliğini Alphan Eşeli üstlendiği film Tarih türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Tarih, Savaş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Eve Dönüş Sarıkamış 1915 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Baraj
9.6
Baraj (1977)
Başrollünde oyuncu Tarık Akan yer aldığı, yönetmenliğini Orhan Aksoy üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Baraj isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Sineklerin Tanrısı
8.9
Başrollünde oyuncu Nicholas Hammond yer aldığı, yönetmenliğini Peter Brook üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sineklerin Tanrısı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş
8.3
Oyunlardan sonra Katniss Everdeen, evinin bulunduğu 12. Bölge'nin yıkıma uğradığını öğrenir. Artık yeraltında yaşamaya başlamış olan insanlar hükümetin bu yıkıcı politikasına karşı direnmektedir. Halk Katniss Everdeen'i umut kaynağı olarak görürken Katniss'in ise tek istediği öncelikle Peeta'yı kurtarabilmektir.
16
Gerilim Hattı
7.6
Başrollünde oyuncu Fanny Valette yer aldığı, yönetmenliğini Abel Ferry üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Evrim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gerilim Hattı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Yarından Sonra
8.2
Başrollünde oyuncu Ian Holm yer aldığı, yönetmenliğini Roland Emmerich üstlendiği film Felaket türünde izleyicisini bekliyor.Felaket, Doğal Afet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yarından Sonra isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Şafak Harekatı
8.0
Başrollünde oyuncu Christian Bale yer aldığı, yönetmenliğini Werner Herzog üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Savaş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şafak Harekatı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 0
19
Boşluğa Dokunmak
8.0
Başrollünde oyuncu Brendan Mackey yer aldığı, yönetmenliğini Kevin Macdonald üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Boşluğa Dokunmak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 0
20
Ateşe Çağrı
0.0
Başrollünde oyuncu Ron Perlman yer aldığı, yönetmenliğini Jean-Jacques Annaud üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ateşe Çağrı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 0
/ 2
Doğada Yaşam Mücadelesi Temalı Filmler
Into the Wild, Cast Away, 127 Hours ve daha fazlası... Vahşi doğada yaşam mücadelesi üzerine kurgulanmış en iyi filmler bu listede.