up
ara

Mutlaka İzlenmesi Gereken Jake Gyllenhaal Filmleri

1
Pers Prensi: Zamanın Kumları
7.7
Yaramaz bir prens ve gizemli bir prensesin güçlerini birleştirerek güçlü ve önemli bir hançeri korumaya çalışırlar.
2
Yaşam Şifresi
8.4
Matrixvari bir kurgu ile, defalarca aynı olayı yaşayabilen ve insanları bir kazadan kurtarmaya çalışan bir insanın kendi iç karmaşası ve olayı çözmesi anlatılır. 8 dakika içinde gerçekleşecek bir olayı tersine çevirme görevinde olan Colter, hükümetin geliştirdiği 'yaşam şifresi' isimli projededir. Defalarca kez aynı olaya geri dönüş yaparak elde ettiği ip uçları sayesinde olay çözülmeye çalışılır.
3
Tutsak
8.2
Tutsak (2013)
Başrollünde oyuncu Jake Gyllenhaal yer aldığı, yönetmenliğini Denis Villeneuve üstlendiği film Polisiye türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Polisiye, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tutsak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Gece Vurgunu
8.5
Başrollünde oyuncu Jake Gyllenhaal yer aldığı, yönetmenliğini Dan Gilroy üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gece Vurgunu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Son Şans
8.5
Son Şans (2015)
Başrollünde oyuncu 50 Cent yer aldığı, yönetmenliğini Antoine Fuqua üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Şans isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Zodiac
7.4
Zodiac (2007)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini David Fincher üstlendiği film Seri Katil türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Seri Katil, Polisiye türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zodiac isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Everest
8.3
Everest (2015)
İki ayrı ekip Everest'e tırmanmaktadır. Ekibin karşısına çıkan yoğun kar yağışı, beraberinde bir felaketin de habercisi olmaktadır. Yağış oldukça şiddetlidir ve herkes, hayatta kalma mücadelesi vermek zorundadır.
8
Yarından Sonra
8.2
Başrollünde oyuncu Ian Holm yer aldığı, yönetmenliğini Roland Emmerich üstlendiği film Felaket türünde izleyicisini bekliyor.Felaket, Doğal Afet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yarından Sonra isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Karanlık Yolculuk
8.2
Başrollünde oyuncu Drew Barrymore yer aldığı, yönetmenliğini Richard Kelly üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlık Yolculuk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Aşk Sarhoşu
6.8
Başrollünde oyuncu David Morse yer aldığı, yönetmenliğini Edward Zwick üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Sarhoşu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Kardeşler
7.6
Kardeşler (2009)
Başrollünde oyuncu Natalie Portman yer aldığı, yönetmenliğini Jim Sheridan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kardeşler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mutlaka İzlenmesi Gereken Jake Gyllenhaal Filmleri
Source Code, Southpaw, The Day After Tomorrow gibi ünlü filmlerde rol alan Yahudi asıllı ABD'li oyuncu Jake Gyllenhaal'ın en çok izlenen en iyi filmleri bu listede.