up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mutlaka İzlenmesi Gereken Jim Carrey Filmleri

1
Truman Show
9.1
Truman, iyi bir işe ve eşe sahip şanslı bir adamdır. Hayatında her şey yolunda giderken bir gün ölmüş olan babasını yolda görür. O günden sonra etrafını daha dikkatli gözlemleyen Truman, adada bir tuhaflık olduğunu fark eder ve yaşadığı hayatı sorgulamaya başlar.
2
Sil Baştan
8.4
Eski sevgilisinin kendisini hafızasından sildirdiğini öğrenen adam aynı işlemi uygulatarak intikam almak ister ancak işlem esnasında sevgilisini ne kadar çok sevdiğini farkedecektir.
3
Bay Evet
8.2
Bay Evet (2008)
Carl Allen, bir gün hayatını değiştirmek için her şeye evet dedirtmeyi hedefleyen bir yardım programına katılır. Başlarda her şey yolunda gider, hatta hayatı eskisinden daha pozitif ve eğlenceli bir hale gelmiştir. Ancak bir süre sonra her şeye evet demek bazı sorunları da beraberinde getirir.
4
Maske
8.3
Maske (1994)
Şans eseri bulduğu antika bir maskeyi takmasıyla sıradan bir hayat yaşayan banka memuru Stanley son derece komik ve heyecanlı bir hayata dalar.
5
Ben Kendim ve Sevgilim
7.7
Başrollünde oyuncu Chris Cooper yer aldığı, yönetmenliğini Bobby Farrelly üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ben Kendim ve Sevgilim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Yalancı Yalancı
8.1
Jim, sorumluluklardan kaçan yalancı bir babadır. Oğlu doğum gününde, babasının bir gün boyunca yalan söyleyememesini diler ve dileği gerçek olur. Jim'i zor anlar beklemektedir.
7
Babamın Penguenleri
8.3
Eşinden boşandıktan sonra sıradan bir hayat yaşayan Tom Popper'ın hayatı babasından ona 6 penguenin miras kalmasıyla değişir. Çocuklarının penguenleri çok sevmesinin üzerine Tom, dairesini buzdan oluşan bir kış parkına dönüştürerek penguenlerle yaşamaya başlar.
8
23 Numara
7.9
Walter Sparrow okuduğu bir romanın kendi hakkında yazıldığını düşünmeye başlar ve romanda geçen 23 rakamı kendi hayatında da sık sık karşısına çıkıp birçok gizemin kapısını açacaktır.
9
Aman Tanrım
8.1
Bruce Nolan, işlerinin yolunda gitmemesi üzerine Tanrı'ya isyan etmeye başlar. Bu sırada hiç beklemediği bir şey olur. Tanrı, bir anda karşısına çıkarak ona dünyayı idare etmenin ne kadar zor bir iş olduğunu göstermek için bir ders vermeye karar verir.
10
Grinç
6.8
Grinç (2000)
Başrollünde oyuncu Jim Carrey yer aldığı, yönetmenliğini Ron Howard üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor.Fantastik, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Grinç isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Batman Daima
7.0
Başrollünde oyuncu Nicole Kidman yer aldığı, yönetmenliğini Joel Schumacher üstlendiği film Süper Kahraman türünde izleyicisini bekliyor.Süper Kahraman, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Batman Daima isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Dick ve Jane İşbaşında
6.7
Başrollünde oyuncu Jim Carrey yer aldığı, yönetmenliğini Dean Parisot üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dick ve Jane İşbaşında isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Göster Gününü 2
7.5
Başrollünde oyuncu Jim Carrey yer aldığı, yönetmenliğini Jeff Wadlow üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Göster Gününü 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Salak ile Avanak Geri Dönüyor
6.9
Başrollünde oyuncu Jim Carrey yer aldığı, yönetmenliğini Bobby Farrelly üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Salak ile Avanak Geri Dönüyor isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Salak İle Avanak
7.9
Para dolu bir çantayı sahibine ulaştırmaya çalışan ikili, bugüne dek hiçbir işte dikiş tutturamamıştır üstelik şanssızlıkta peşlerinden ayrılmaz.
16
Talihsiz Serüvenler Dizisi
8.1
Başrollünde oyuncu Jude Law yer aldığı, yönetmenliğini Brad Silberling üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor.Aile, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Talihsiz Serüvenler Dizisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Budala Dedektif 3
6.2
Başrollünde oyuncu Art Lafleur yer aldığı, yönetmenliğini David M. Evans üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Budala Dedektif 3 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Budala Dedektif 2
7.3
Başrollünde oyuncu Jim Carrey yer aldığı, yönetmenliğini Steve Oedekerk üstlendiği film Uyarlama türünde izleyicisini bekliyor.Uyarlama, Komik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Budala Dedektif 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Budala Dedektif
8.0
Ace Ventura, kaybolan hayvanları bulup sahiplerine teslim eden bir dedektiftir. Superbowl turnuvasına kısa bir süre kala, bir futbol takımının maskotu olan yunus kaybolur. Bunun üzerine Ace Ventura araştırmalara başlar, ancak kısa süre sonra kaybolanın sadece yunus olmadığını, takımın bazı oyuncularının da kayıp olduğunu anlar.
20
Majestic
7.8
Majestic (2001)
Senaryo yazarı olan Peter, katıldığı bir komünist toplantı yüzünden kara listeye alınır. Bu olay onu etkiler ve kaza yapar. Kaza sonrasında hafızasını kaybeder. Bulunduğu kasabadakiler ise onu çok önceden hayatını kaybeden Luke sanırlar.
/ 1
Mutlaka İzlenmesi Gereken Jim Carrey Filmleri
Çoğunlukla komedi filmlerinde rol alan ve izleyicileri kahkahalara boğan, Altın Küre ödüllü Kanadalı komedyen ve oyuncu Jim Carrey'nin mutlaka izlenmesi gereken en popüler ve en iyi filmleri bu listede.