up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mutlaka İzlenmesi Gereken Keanu Reeves Filmleri

1
Şeytanın Avukatı
8.7
Para, başarı ve lüks hayat için avukatlık mesleğinin sınırlarını zorlayan ve bu uğurda mutlu evliliğini, huzurlu hayatını ve dostlarını kaybeden avukatın şeytanın yolundan yürüyüşünü anlatır.
2
Matrix Reloaded
8.6
Neo ve diğer isyancı komutanlar 250.000 sondanın 72 saat içinde Zion'a ulaşacağı ve tüm halkı yokedeceğini farkeder. Aynı sırada Neo Trinity'i rüyalarında sürekli gördüğü karanlık sondan nasıl kurtaracağını düşünmektedir.
3
 Matrix Revolutions
8.7
İnsanlığın son kalesi Zion makinelerin işgaline karşı hayatta kalmaya çalışırken Neo da Ajan Smith ile mücadele etmek zorundadır.
4
Matrix
8.9
Matrix (1999)
Gündüzleri yazılımcı, geceleri ise bir hacker olan Neo uzun süredir arayışta olduğu gizli bir örgüt liderinden hayatın asıl gerçeklerini öğrenir ve otoriteye karşı verilen savaşa katılır.
5
Hız Tuzağı
7.4
Başrollünde oyuncu Keanu Reeves yer aldığı, yönetmenliğini Jan de Bont üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hız Tuzağı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Constantine
8.2
Başrollünde oyuncu Shia LaBeouf yer aldığı, yönetmenliğini Francis Lawrence üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Constantine isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
John Wick
8.1
John Wick (2014)
Başrollünde oyuncu Keanu Reeves yer aldığı, yönetmenliğini David Leitch üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden John Wick isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Yanlış Kapı
5.4
Başrollünde oyuncu Keanu Reeves yer aldığı, yönetmenliğini Eli Roth üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Cinayet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yanlış Kapı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
47 Ronin
8.1
47 Ronin (2013)
Efendisiz kalmış samuraylara yani roninler ve ingiliz bir denizci ile japon bir kadının evlilik dışı oğulları Kai nin Lord Kira'dan intikamı anlatılır.
10
Man Of Tai Chi
8.4
Başrollünde oyuncu Keanu Reeves yer aldığı, yönetmenliğini Keanu Reeves üstlendiği film Uzak Doğu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Uzak Doğu, Dövüş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Man Of Tai Chi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Sokağın Kralları
8.7
Başrollünde oyuncu Hugh Laurie yer aldığı, yönetmenliğini David Ayer üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sokağın Kralları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Dünyanın Durduğu Gün
6.6
Başrollünde oyuncu Keanu Reeves yer aldığı, yönetmenliğini Scott Derrickson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dünyanın Durduğu Gün isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mutlaka İzlenmesi Gereken Keanu Reeves Filmleri
Matrix, Şeytanın Avukatı, John Wick gibi izlenme rekorları kıran pek çok başarılı filmde rol almış olan, alçak gönüllülüğü sayesinde halk tarafından çok sevilen, dünyaca ünlü efsane oyuncu Keanu Reeves'in mutlaka izlenmesi gereken en iyi filmleri listelenmektedir.