up
ara

Mutlaka İzlenmesi Gereken Cem Yılmaz Filmleri

1
Her Şey Çok Güzel Olacak
8.3
Başrollünde oyuncu Cem Yılmaz yer aldığı, yönetmenliğini Ömer Vargı üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, İstanbul türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Her Şey Çok Güzel Olacak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Organize İşler
7.6
Bir otomobil hırsızı ile stand up gösterileri ile hayatını kazanmaya çalışan umutsuz bir adamın yolları tesadüfen kesişir. Bundan sonra yollarına beraber devam eden ikilinin başları bir türlü beladan kurtulmaz.
3
Son Umut
7.6
Son Umut (2014)
Oğullarını bulmak için karısına söz veren bir Avustralyalının Çanakkaleye gelişi ve burada Türk kültürünü tanıması ve oğullarını bulmak için yaptıkları anlatılır.
4
Pek Yakında
7.3
Bir sinema sanatçısı olan Zafer'in bir sinema projesi ile kendi ailesini birleştirmeye ve sinema sektörüne hala kendisinde ve eski emekçilerde iş olduğunu göstermeye çalışmasını eğlenceli, yer yer duygusal anlarla anlatan bir filmdir.
5
Yahşi Batı
7.3
Aziz Bey ve Lemi Bey, özel bir görev için padişah tarafından görevlendirilen iki Osmanlı yetkilisidir. Yolculukları sırasında haydutlar tarafından saldırıya uğrarlar ve yanlarındaki değerli elması çaldırırlar. Çalınan elması bulabilmek için maceradan maceraya atılan ikilinin başına gelmedik şey kalmaz.
6
G.O.R.A.
7.6
G.O.R.A. (2004)
Uzaylılar tarafından kaçırılarak G.O.R.A gezegenine getirilen Arif, gezegenden kaçmanın yollarını arar. Bu sırada Komutan Logar'ın kızı Ceku'ya aşık olur ve onu da kendisiyle beraber Dünya'ya gelmeye ikna etmeye çalışır.
7
A.R.O.G
7.5
A.R.O.G (2008)
Arif, G.O.R.A gezegeninden kaçtıktan sonra ondan intikam almak isteyen Komutan Logar, Arif'i zaman makinesiyle taş devrine gönderir.
8
Av Mevsimi
8.1
Av Mevsimi (2010)
Başarılı bir Türk gerilim, polisiye filmi olan bu filmde, tecrübeli bir polis ve iki yardımcısı ile bir cinayeti aydınlatmaya çalışırlar. Fakat bu esnada bir çok beklenmedik olaylarla karşılaşırlar. Ve hayatları çok farklı yöne gider.
9
Vizontele
8.1
Vizontele (2000)
En büyük eğlencenin açık hava sineması olduğu bir köye bir gün TRT yetkilileri bir televizyon getirir, ancak çalıştırmakla uğraşmadan bırakıp giderler. Köyün delisi Emin, teknolojiye çok meraklıdır ve bu televizyonu çalıştırmayı kafaya koyar.
10
Bifo & Cmylmz
8.6
Başrollünde oyuncu Cem Yılmaz yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Eğlence türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bifo & Cmylmz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Şahane Misafir
6.8
Başrollünde oyuncu Cem Yılmaz yer aldığı, yönetmenliğini Ferzan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şahane Misafir isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Ali Baba ve 7 Cüceler
6.5
Işlerini büyütüp geliştirip zengin olma hayali kuran Şenay ve İlber, hiç ummadıkları şekilde en olmamaları gereken yerde olurlar. Zenginlik hayali kurarken büyük bir tehlikenin içinde bulurlar kendilerini. Artık tek düşündükleri ve yapmaları gerekwn hem kendilerini hem de dünyayı bu tehlikeden kurtarmaktır.
13
İftarlık Gazoz
8.3
Filmde yaşı küçük olduğu için oruç tutmasına izin verilmeyen Adem’in oruç tuttuğu günündeki zorlukları konu alır.
14
Hokkabaz
6.9
Hokkabaz (2006)
İskender, çocukluğundan beri sihirbazlığa özenen ve çevresi tarafından hor görülen bir adamdır. Sihirbaz olduğuna yakın arkadaşı Maradona dışında kimse inanmaz. İskender, Maradona ve İskender'in babası Sait'in beraber çıktıkları turnede ilginç olaylar onları beklemektedir.
15
Bir Tat Bir Doku
9.0
Başrollünde oyuncu Cem Yılmaz yer aldığı, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Söyleşi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Tat Bir Doku isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
CM101MMXI Fundamentals
9.0
CM101MMXI Fundamentals, Cem Yılmaz'ın hem kendi çevresinde hem de dünyada olup biten olayları kendine özgü mizah anlayışıyla anlattığı, beyazperdeye ilk defa yansıtılan talk show gösterisidir.
17
CMYLMZ: Soru & Cevap
7.6
Başrollünde oyuncu Cem Yılmaz yer aldığı, yönetmenliğini Cem Yılmaz üstlendiği film Talk Show türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Talk Show, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden CMYLMZ: Soru & Cevap isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mutlaka İzlenmesi Gereken Cem Yılmaz Filmleri
Yahşi Batı, İftarlık Gazoz, G.O.R.A. gibi izlenme rekorları kıran filmlerde rol alan Türk komedyen, oyuncu, senarist ve yönetmen Cem Yılmaz'ın en iyi filmleri bu listede.