up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mutlaka İzlenmesi Gereken Nicolas Cage Filmleri

1
60 Saniye
7.8
60 Saniye (2000)
Eski bir araba hırsızı olan Memphis Raines, kardeşini acımasız bir çete liderinin elinden kurtarabilmek için bir gecede 50 egzotik araba çalmak zorunda kalır.
2
İntikam Yolu 3D
7.6
Başrollünde oyuncu Nicolas Cage yer aldığı, yönetmenliğini Patrick Lussier üstlendiği film Sevgi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Sevgi, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İntikam Yolu 3D isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Next
7.7
Next (2007)
Başrollünde oyuncu Julianne Moore yer aldığı, yönetmenliğini Lee Tamahori üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Next isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Savaş Tanrısı
8.5
Başrollünde oyuncu Nicolas Cage yer aldığı, yönetmenliğini Andrew Niccol üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Savaş Tanrısı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Hayalet Sürücü
7.5
Babasının ve kız arkadaşının hayatı için kendi hayatını şeytana satan motosiklet sahnelerini çeken bir dublörün, sadece gece ortaya çıkan şeytan bir sürücüye dönüşmesi anlatılır filmde.
6
Yüz Yüze
8.5
Yüz Yüze (1997)
Bir FBI ajanı uzun süredir takip ettiği bir suçu ortaya çıkarmak için plastik cerrahi ile yüzünü bir teröristinkine benzetir. Ancak bu terörist de aynı yöntem ile yüzünü FBI ajanınkine benzetecektir.
7
Melekler Şehri
8.5
Başarılı bir cerrah olan Maggie Rice, bir ameliyat sırasında tüm çabalarına rağmen hastalarından birini kaybeder. Yaşadığı bu olaydan sonra büyük bir umutsuzluğun içine düşer. Melek Seth, Maggie'nin insanları kurtarmak için gösterdiği çabadan çok etkilenir. Maggie ile beraber olabilmek için kendisiyle ilgili büyük bir karar vermek zorundadır.
8
Büyük Hazine
7.7
Bir tarihçi olan Benjamin Franklin Gates kutsal bir hazineyi yağmacılardan önce bulmak zorundadır.
9
Lanetli Ada
4.6
Başrollünde oyuncu Nicolas Cage yer aldığı, yönetmenliğini Neil LaBute üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lanetli Ada isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Hayalet Sürücü 2: İntikam Ateşi
7.0
Başrollünde oyuncu Idris Elba yer aldığı, yönetmenliğini Brian Taylor üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayalet Sürücü 2: İntikam Ateşi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Sihirbazın Çırağı
7.5
Başrollünde oyuncu Nicolas Cage yer aldığı, yönetmenliğini Jon Turteltaub üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sihirbazın Çırağı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Kehanet
7.6
Kehanet (2009)
Başrollünde oyuncu Rose Byrne yer aldığı, yönetmenliğini Alex Proyas üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kehanet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Göster Gününü
7.8
Başrollünde oyuncu Nicolas Cage yer aldığı, yönetmenliğini Matthew Vaughn üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Göster Gününü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Suç Ortağı
7.3
Başrollünde oyuncu Nicolas Cage yer aldığı, yönetmenliğini Simon West üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Suç Ortağı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Karanlık Cinayetler
8.6
Başrollünde oyuncu 50 Cent yer aldığı, yönetmenliğini Scott Walker üstlendiği film Seri Katil türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Seri Katil, Cinayet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlık Cinayetler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Kaya
8.3
Kaya (1996)
Başrollünde oyuncu Nicolas Cage yer aldığı, yönetmenliğini Michael Bay üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kaya isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Yüzüklerin Efendisi: İki Kule
9.3
Filmin konusunu, Tolkien'in Yüzüklerin Efendisi kitabının 2. kitabı olan İki Kule bölümü oluşturmaktadır. Genel olarak yüzük taşıyıcısı kahramanların yolculuk hikayeleri ve Rohan Krallığını yerle bir etmek üzere İsengard'dan ayrılan, Saruman'ın komutansındaki 10.000 kişilik Uruk-Hai ordusuyla, Rohan kralı Théoden komutasındaki Rohirim ordusunun gerçekleştirdiği savaşı konu edilmiştir. Bu savaş Borukent (Hornburg) savaşı diye adlandırılmaktadır.
Mutlaka İzlenmesi Gereken Nicolas Cage Filmleri
Face/Off, Hayalet Sürücü, Melekler Şehri gibi başarılı filmlerde rol alan Amerikalı aktör ve yapımcı Nicolas Cage'in mutlaka izlenmesi gereken en iyi filmleri bu listede.