up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mutlaka İzlenmesi Gereken James McAvoy Filmleri

1
Victor Frankenstein
7.7
Başrollünde oyuncu Daniel Radcliffe yer aldığı, yönetmenliğini Paul McGuigan üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Kitap Uyarlaması türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Victor Frankenstein isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek
8.6
Aksiyon ve macera için ideal. Ama filmin felsefesi de var. Kim iyi kim kötü her şey görecelidir.
3
Trans
9.1
Trans (2013)
Başrollünde oyuncu Rosario Dawson yer aldığı, yönetmenliğini Danny Boyle üstlendiği film Polisiye türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Polisiye, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Trans isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Wanted
8.0
Wanted (2008)
Babasının peşinden gitmek isteyen ve kiralık katil olan Wes ve onu eğitenlerin yaşadıkları anlatılır. Film bir romandan esinlenmedir ve Red One dijital kameranın kullanıldığı ilk yapımdır.
5
X-Men: Birinci Sınıf
8.3
Başrollünde oyuncu Rose Byrne yer aldığı, yönetmenliğini Matthew Vaughn üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Marvel türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden X-Men: Birinci Sınıf isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Split
9.0
Split (2017)
Kişilik bölünmesini konu alan psikolojik gerilim filmi Split, sorunlu bir çocukluk dönemi geçirmiş olan ve bunun bir sonucu olarak bünyesinde 24 farklı karakter barındıran Kevin adındaki genç adamın hayatına odaklanıyor.
7
Sherlock Holmes
9.1
Dedektif Sherlock Holmes ve onun korkusuz arkadaşı Watson, tüm İngiltere'yi tehdit eden bir komployu aydınlatmak için beraber yeni ve tehlikleli bir maceraya atılırlar.
8
Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap
8.5
Başrollünde oyuncu James McAvoy yer aldığı, yönetmenliğini Andrew Adamson üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor.Fantastik, Kitap Uyarlaması türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mutlaka İzlenmesi Gereken James McAvoy Filmleri
2017 yapımı Split filminde kişilik bölünmesi yaşayan bir adamı canlandırarak müthiş bir oyunculuk sergileyen BAFTA ödüllü İskoç oyuncu James Andrew McAvoy'un mutlaka izlenmesi gereken en iyi filmlerini bu listede paylaşıyoruz.