up
ara

İzlerken Çocuklar Gibi Eğleneceğiniz Animasyonlar

1
Ters Yüz
8.8
Ters Yüz (2015)
Riley, babasının işi sebebiyle şehir ve okul değiştirmek zorunda kalmış olan bir genç kızdır. Yeni ortama ayak uydurma sürecinde içindeki Neşe, öfke, korku, tiksinti ve üzüntü duyguları ortaya çıkarak hayatını yönlendirmeye çalışırlar.
2
Buz Devri
8.9
Buz Devri (2002)
Buzul Çağı'nın başlamasıyla beraber canlıların yaşam mücadelesi de başlar. Büyük hayvan göçünün başladığı sırada birbirinden çok farklı üç hayvanın yolları kesişir. Bir mamut, bir kaplan ve bir rakundan oluşan bu aykırı arkadaş grubunu hem tehlikeli hem de eğlenceli bir macera beklemektedir.
3
Otel Transilvanya
8.7
Drakula, bir gün aşık olduğunda bambaşka bir insan haline gelecektir.
4
Yukarı Bak
9.3
Sakin bir hayat sürdüren 78 yaşındaki Carl, uzun zamandır gerçekleştirmek istediği dünyayı gezme hayalinin peşine düşer. Bunu yapabilmek için evine binlerce balon bağlayarak gökyüzünde sıradışı bir yolculuğa çıkar.
5
Ruhların Kaçışı
9.1
Yeni taşındıkları kasabada ilginç bir tapınağa rastlayan Chihiro ve ailesi merak edip içeriye girerler. Chihiro'nun annesi ve babası sihirli yiyeceklerden yerler ve domuza dönüşürler. Chihiro, annesini ve babasını yeniden insana dönüştürmeye çalışır.
6
Tavuklar Firarda
8.0
Bayan Tweedy'in çiftliğinde yaşamakta olan tavuklar, bambaşka bir hayat düşemektedir. Planlarına ulaşıp yeni hayatlarına kavuşmanın heyecanı içindedirler.
7
Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor
8.6
Buz Devri'nin maceracı kahramanları bu defa buzdağından yaptıkları bir gemi ile denizlere açılıyor. Mamut Manny ve arkadaşlarını bu yolculukta korkunç deniz yaratıkları ve korsanlar bekliyor.
8
Şrek 2
8.1
Şrek 2 (2004)
Balayından yeni dönen Shrek ve Fiona, Fiona'nın ailesinden gelen bir mektup ile Uzak ülkeye davet edilmişlerdir. Fiona'nın dönüşünü için herkes heyecan içinde ailesinin Fiona için uygun gördüğü karşılamaktadır yeni damat adayı da.
9
Srek
8.4
Srek (2001)
Shrek, çevresindekilerin onu çirkin bulmayarına aldırmayan mutlu bir devdir. Bir gün Prenses Fiona'nın bir ejderha tarafından kaçırılması üzerine Lord Farquad, Shrek'ten prensesi kurtarması için yardım ister.
10
Buz Devri 2: Erime Başlıyor
8.7
Mamut Manny, yeryüzünde kendi türünden başka kimsenin kalmadığını düşünmeye başlamışken Ellie adında bir mamutla karşılaşır. Bu sırada havanın giderek ısınmasıyla yeryüzü giderek su altında kalmaya başlar. Hayatta kalabilmeleri için vadinin diğer tarafına geçmeleri gerektiğini anlayan Manny, Sid ve Diego bu defa Ellie'yi de yanlarına alarak macera dolu bir yolculuğa çıkarlar.
11
Karlar Ülkesi
8.6
Yeni taç giyen Kraliçe Elsa büyülü güçlerini kullanarak yaşadığı ülkeyi yanlışlıkla dondurur. Kız kardeşi Anna, bir dağ adamı, sevimli bir ren geyiği ve bir kardanadam ile işbirliği yaparak büyüyü bozmaya çalışacaktır.
12
Ratatuy
8.7
Ratatuy (2007)
Remy, yıllardır aşçı olabilmenin hayalini kuran tombul ve obur bir faredir. Bir gün Paris’in en ünlü restoranının kanalizasyonunda bulur kendini. Remy, nihayet aşçı olma hayalini gerçekleştirme fırsatı elde eder, ancak farelerden hoşlanmayan insanlardan dolayı onu zor günler beklemektedir.
14
Minyonlar
8.5
Minyonlar (2015)
Çağlar boyunca kötü bir lidere hizmet etmeye alışmış olan Minyonlar, hizmet ettikleri tüm liderlerini kaybedince Antartika'ya yerleşirler. Ancak Stuart, Kevin ve Bob adındaki üç minyon kendilerine yeni bir efendi bulmak konusunda kararlıdırlar. Bunun için Amerika'ya doğru yola çıkarlar.
15
Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları
8.3
Kahramanlarımız New York'a geri dönmek için bir sirke katılırlar ve burada başlarına birbirinden ilginç olayalr gelecektir.
16
Otel Transilvanya 2
8.7
Dracula'nın yarı insan yarı vampir olan torunu Dennis vampir özelliklerini gösterememektedir. Dracula, torununa vampir olmayı öğretmeye çalışır.
17
Köpekbalığı Hikayesi
7.5
Oscar, çok büyük hayallere sahiptir ve ünlü olabilmek için söyleyemeyeceği yalan yoktur. Bir mafya babasının oğlu ile işbirliği yapar. Fakat bu olay başına hiç ummadığı işlerin açılmasına yol açacaktır.
18
Garfield 2
8.0
Garfield 2 (2006)
Obur ve tembel kedimiz Garfield, sahibesi Lady Eleanor öldüğü r Carlyle adlı bir şato ona miras kalır. Bu şatoda birebir kendisine benzeyen bir kraliyet kedisi vardır ve bu ikilinkazayla yer değiştirir.
19
Çizmeli Kedi
8.4
Bir değirmenci ölmeden önce oğluna bir kedi miras bırakır. Fakat bu kedi sihirli çizmeler giyen ve konuşan bir kedidir. Bu hınzır ve sevimli kedi, değirmencinin oğlunun Prenses ile evlenmesine yardımcı olacaktır.
20
Arı Filmi
7.9
Arı Filmi (2007)
Barry Benson aykırı bir arıdır ve insanlığa karşı bir dava başlatmıştır üstelik bu davanın kazananı Barry Benson olacaktır.
/ 3
İzlerken Çocuklar Gibi Eğleneceğiniz Animasyonlar
Yaşınız kaç olursa olsun, izlerken şen kahkalar atacağınız, çocuklar gibi eğleneceğiniz en iyi animasyon filmlerini bu listede topluyoruz.