up
ara
ÜYELER
DİĞER

Tüm Zamanların En Çok İzlenen Aşk Filmleri

1
Vesikalı Yarim
8.6
Başrollünde oyuncu Türkan Şoray yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vesikalı Yarim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Gün Batmadan
8.3
Jesse ve Celine bir trende tanışmalarından 9 yıl sonra, yazar olan Jesse'nin kitap turunun Fransız ayağında yeniden karşılaşırlar.
3
Çalıntı Hayat
8.8
Başrollünde oyuncu Ben Barnes yer aldığı, yönetmenliğini Brian Klugman üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çalıntı Hayat isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Boş Ev
8.4
Boş Ev (2004)
Başrollünde oyuncu Jae Hee yer aldığı, yönetmenliğini Kim Kiduk üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Boş Ev isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Sadece Sen
9.0
Sadece Sen (2011)
Başrollünde oyuncu Han HyoJoo yer aldığı, yönetmenliğini Ilgon Song üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sadece Sen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Başımıza Gelenler
8.5
Birbirleriyle iyi anlaşamayan, hatta birbirlerinden nefret eden Holly ve Eric'in tek ortak noktası vaftiz kızları Sophie'dir. Sophie'nin ailesinin trafik kazasında ölmesinin üzerine Sophie'ye bakmak Holly ve Eric'e kalır. Birbirinden nefret eden ikili bir anda kendilerini aynı çatı altında bulurlar.
7
Ek Villain
9.2
Ek Villain (2014)
Başrollünde oyuncu Ritesh Deshmukh yer aldığı, yönetmenliğini Mohit Suri üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ek Villain isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Sevimsiz
8.1
Sevimsiz (2011)
Güzel ve Çirkin'in modern versiyonu olan filmde New York'lu yakışıklı bir genç, büyü yetenekleri olan bir kız tarafından korkunç bir canavara dönüştürülür. Büyünün bozulması için en geç 1 yıl içinde gerçek aşkı bulması gerekmektedir.
9
Bir Geyşanın Anıları
8.1
Nitta, küçük yaşta ailesi tarafından geyşaların bulunduğu eve gönderilir. Burada geyşa olarak kendine yer eder. Bu sırada tüm erkekleri kendine çekse de tek bir adama gizliden aşıktır.
10
Aşk Treni
8.7
Aşk Treni (2013)
Başrollünde oyuncu Shahrukh Khan yer aldığı, yönetmenliğini Rohit Shetty üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Treni isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Zaman Yolcusunun Karısı
8.1
Başrollünde oyuncu Eric Bana yer aldığı, yönetmenliğini Robert Schwentke üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zaman Yolcusunun Karısı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Gün Doğmadan
8.6
Celine ve Jesse, bir Avrupa yolculuğu sırasında trende tanışırlar ve o akşamı beraber Viyena'da geçirirler. Ancak ikisi de o akşamın, beraber geçirebilecekleri tek akşam olduğunu bilirler.
13
Sadece Sen
8.4
Sadece Sen (2014)
Başrollünde oyuncu Cezmi Baskın yer aldığı, yönetmenliğini Hakan Yonat üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Hastane türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sadece Sen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Yedi Yaşam
8.5
Başrollünde oyuncu Rosario Dawson yer aldığı, yönetmenliğini Gabriele Muccino üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yedi Yaşam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Mesajınız Var
8.1
Başrollünde oyuncu Meg Ryan yer aldığı, yönetmenliğini Nora Ephron üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mesajınız Var isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Özel Bir Kadın
8.6
Başrollünde oyuncu Richard Gere yer aldığı, yönetmenliğini Garry Marshall üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor.Romantik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Özel Bir Kadın isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Sen Aydınlatırsın Geceyi
8.7
Başrollünde oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan yer aldığı, yönetmenliğini Ali Muhsin Ünlü üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sen Aydınlatırsın Geceyi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Veer Zaara
9.0
Veer Zaara (2004)
Başrollünde oyuncu Rani Mukherjee yer aldığı, yönetmenliğini Yash Chopra üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Veer Zaara isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Çikolata
8.4
Çikolata (2000)
Başrollünde oyuncu Carrie-Anne Moss yer aldığı, yönetmenliğini Lasse Hallström üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çikolata isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Kefaret
8.3
Kefaret (2007)
Başrollünde oyuncu Vanessa Redgrave yer aldığı, yönetmenliğini Joe Wright üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kefaret isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 3
Tüm Zamanların En Çok İzlenen Aşk Filmleri
Bazen gülümseten, bazen ağlatan, bazense imrendiren duygu yüklü aşk hikayeleri, tüm zamanların en çok izlenen aşk filmleri listesinde.