up
ara
ÜYELER
DİĞER

Kitaplardan Uyarlanan Filmler

61
Hobbit: Beş Ordunun Savaşı
8.8
Evlerini ve hazinelerini Smaug'tan geri alan cüceleri, üçlemenin bu son filminde yeni bir zorluk beklemektedir. Smaug'un öldüğünü duyan tüm ırklar hazineden pay almak üzere Erebor'a doğru yola çıkar. Erebor'un önündeki topraklar büyük bir savaşa sahne olmak üzeredir.
62
Pi'nin Yaşamı
8.6
Bir gemi kazası sonucu bir kaç yaralı hayvan ile hayatta kalan tek insan olan Pi'nin bir sandalda diğer hayatta kalan hayvanlarla Hindistan'dan Pasifik'e uzanan spirituel, gizemli ve heyecan dolu hayatı anlatılır.
63
Meçhul Bir Kadının Mektupları
7.3
Başrollünde oyuncu Joan Fontaine yer aldığı, yönetmenliğini Max Ophüls üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk Acısı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Meçhul Bir Kadının Mektupları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
64
Sevimsiz
8.1
Sevimsiz (2011)
Güzel ve Çirkin'in modern versiyonu olan filmde New York'lu yakışıklı bir genç, büyü yetenekleri olan bir kız tarafından korkunç bir canavara dönüştürülür. Büyünün bozulması için en geç 1 yıl içinde gerçek aşkı bulması gerekmektedir.
/ 4
Kitaplardan Uyarlanan Filmler
Edebiyat dünyasından sinema dünyasına taşınan unutulmaz filmler bu listede! Kitaplardan uyarlanan tüm filmleri, tür ayrımı yapmadan bu listede topluyoruz.