up
ara
ÜYELER
DİĞER

Aşkı İçinizde Hissedeceğiniz En Romantik Fİlmler

1
Aşka Yolculuk
7.7
Başrollünde oyuncu Matthew Goode yer aldığı, yönetmenliğini Anand Tucker üstlendiği film Romantik Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik Komedi, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşka Yolculuk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Her Şeyin Teorisi
8.8
Her Şeyin Teorisi, dünyaca ünlü fizikçi Stephen Hawking'in hayatını anlatan yönetmenliğini James Marsh'ın yaptığı biyografik dram filmidir.
3
Senden Önce Ben
8.5
Lou, küçük bir cafede garsonluk yapan hayat dolu bir kızdır. Will ise iki yıl önce geçirdiği kazadan sonra felç geçiren ve başkalarına bağımlı bir hayat sürdüren bir adamdır. Ailesi, Will'e bakması için bir bakıcı tutmaya karar verir. Tam da bu sırada Lou işten çıkarılır ve yeni bir iş aramaya başlar. Böylece, birbirine oldukça zıt karakterlerde olan ikilinin yolları kesişmiş olur ve zamanla aralarında kopmayacak bir bağ oluşur.
4
Amelie
8.7
Amelie (2001)
Amelie, Paris'te yaşayan saf ve masum bir kızdır. Kendini başkalarına yardım etmeye adayan Amelie, bir gün aşkı keşfeder.
5
Teklif
7.5
Teklif (2009)
Margaret hayatını kitap editörlüğü yapaak sürdürmektedir. Bir gün sınır dışı edilerek kendi ülkesi olan Kanada'ya gönderileceği haberini alır. Sınır dışı edilmekten kurtulabilmek için asistanı Andrew'i kendisiyle evlenmeye zorlar.
6
İyi Günde Kötü Günde
6.3
Başrollünde oyuncu Jane Seymour yer aldığı, yönetmenliğini Dermot Mulroney üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İyi Günde Kötü Günde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Barfi: Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur
9.0
Sağır ve dilsiz bir genç olan Barfi ile nişanlı bir kız olan Shruti birbirlerine aşık olurlar. Ancak Shruti'nin ailesi kızlarının normal biriyle evlenmesini istemektedir. Bu sebeple ayrılan iki gencin yolları yıllar sonra yeniden kesişir. Bu defa Barfi'nin kalbinde başka biri vardır ve ikili zor bir seçim yapmak zorundadır.
8
Aşk Çeşmesi
7.2
Başrollünde oyuncu Jon Heder yer aldığı, yönetmenliğini Mark Steven Johnson üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Çeşmesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Başımıza Gelenler
8.5
Birbirleriyle iyi anlaşamayan, hatta birbirlerinden nefret eden Holly ve Eric'in tek ortak noktası vaftiz kızları Sophie'dir. Sophie'nin ailesinin trafik kazasında ölmesinin üzerine Sophie'ye bakmak Holly ve Eric'e kalır. Birbirinden nefret eden ikili bir anda kendilerini aynı çatı altında bulurlar.
10
Kadın Aklı Erkek Aklı
8.0
Abby ve Mike aynı TV programında ekip arkadaşı olarak çalışmaya başlarlar. Abby yeni tanıştığı bir adamla doğru iletişim kurabilmek için Mike'ın erkekler hakkında ipuçları verdiği programdan faydalanmaya başlar.
11
Forrest Gump
9.3
Koş Forrest Koş! filmde en sık duyulan sözdür. Zeka seviyesi bir hayli düşük olsa da fiziksel olarak çok sağlam olan Forrest içimizi ısıtacak olaylar yaşar. Son derece saf ve iyi niyetli olduğu için de bir çok olayla başetmek zorunda kalacaktır.
12
Uzaktaki Anılar
8.3
Başrollünde oyuncu Lauren German yer aldığı, yönetmenliğini Adam Shankman üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uzaktaki Anılar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Zamanda Aşk
8.3
Başrollünde oyuncu Rachel McAdams yer aldığı, yönetmenliğini Richard Curtis üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zamanda Aşk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar
7.7
İnsanlar, ilişkilerin sığlığından uzaklaşıp evliliğin derin sularına doğru yüzmek isterken, karşı cinsten gelen işaretlerin birbirinden farklı anlamlarını çözmeye çalışıyorlar.
15
Aşk Gibi Bir Şey
7.4
Başrollünde oyuncu Kal Penn yer aldığı, yönetmenliğini Nigel Cole üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Gibi Bir Şey isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Sil Baştan
8.4
Eski sevgilisinin kendisini hafızasından sildirdiğini öğrenen adam aynı işlemi uygulatarak intikam almak ister ancak işlem esnasında sevgilisini ne kadar çok sevdiğini farkedecektir.
17
Seninle Bir Ömür
7.1
Başrollünde oyuncu Alan Alda yer aldığı, yönetmenliğini George Tillman Jr. üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Seninle Bir Ömür isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Tatil
7.8
Tatil (2006)
Yaşadıkları umutsuz aşklar yüzünden umutsuzluğa kapılan iki kadının yolları bir internet sitesi sayesinde kesişir. İkili, bu site aracılığıyla evlerini belirli bir süre takas etmeye karar verirler. Her ikisini de alışık olmadıkları farklı hayatlar ve yeni aşklar beklemektedir.
19
Gün Batmadan
8.2
Jesse ve Celine bir trende tanışmalarından 9 yıl sonra, yazar olan Jesse'nin kitap turunun Fransız ayağında yeniden karşılaşırlar.
20
Gün Doğmadan
8.6
Celine ve Jesse, bir Avrupa yolculuğu sırasında trende tanışırlar ve o akşamı beraber Viyena'da geçirirler. Ancak ikisi de o akşamın, beraber geçirebilecekleri tek akşam olduğunu bilirler.
/ 9
Aşkı İçinizde Hissedeceğiniz En Romantik Fİlmler
İzlerken umudu, hüznü ve aşkı içinizde hissedeceğiniz en romantik filmler listelenmektedir.