up
ara
ÜYELER
DİĞER

Aşkı İçinizde Hissedeceğiniz En Romantik Fİlmler

21
Gece Yarısından Önce
8.1
Başrollünde oyuncu Ethan Hawke yer aldığı, yönetmenliğini Richard Linklater üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gece Yarısından Önce isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
22
Burada Olan Burada Kalır
6.8
Başrollünde oyuncu Cameron Diaz yer aldığı, yönetmenliğini Tom Vaughan üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor.Aşk, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Burada Olan Burada Kalır isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
23
Kiminle Evlendim
7.4
Başrollünde oyuncu Ashton Kutcher yer aldığı, yönetmenliğini Robert Luketic üstlendiği film Eğlence türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Eğlence, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kiminle Evlendim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
24
Keşke 30 Olsam
7.6
Jenna Rink, yetişkinlerin sözünü dinlemekten ve istediği her şeyi yapamamaktan bıkmış olan 13 yaşında bir kızdır. Doğum günü partisinde bir yetişkin olmayı diler ve bu dileği mucizevi bir şekilde gerçek olur.
25
Bir Gün
7.9
Bir Gün (2011)
Başrollünde oyuncu Patricia Clarkson yer aldığı, yönetmenliğini Lone Scherfig üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Gün isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
26
Benimle Evlenir Misin?
7.7
Başrollünde oyuncu Katherine Heigl yer aldığı, yönetmenliğini Anne Fletcher üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Benimle Evlenir Misin? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
27
Zaman Yolcusunun Karısı
8.1
Başrollünde oyuncu Eric Bana yer aldığı, yönetmenliğini Robert Schwentke üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zaman Yolcusunun Karısı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
28
Hayalet Sevgililerim
6.9
Başrollünde oyuncu Jennifer Garner yer aldığı, yönetmenliğini Mark Waters üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Romantik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayalet Sevgililerim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
29
Aşk ve Gurur
8.7
Bir kadın ve bir erkeğin birbirine doğru engellenemez çekimi. Peki ilişkilerine istenmeyen bir kardeş de eklenirse nasıl bir yol izlenecek. Aşk mı? Gurur mu? Kaderin ağlarının sabırla örüldüğü romantik drama.
30
Beni Unutma
6.9
Başrollünde oyuncu Chris Cooper yer aldığı, yönetmenliğini Allen Coulter üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beni Unutma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
31
Aşk Yemini
7.8
Başrollünde oyuncu Jessica Lange yer aldığı, yönetmenliğini Michael Sucsy üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Yemini isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
32
Ölümsüz Aşk
8.0
Başrollünde oyuncu Harrison Ford yer aldığı, yönetmenliğini Lee Toland Krieger üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölümsüz Aşk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
33
Gece ve Gündüz
7.5
Başrollünde oyuncu Cameron Diaz yer aldığı, yönetmenliğini James Mangold üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gece ve Gündüz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
34
Cennet Gibi
7.8
Başrollünde oyuncu Jon Heder yer aldığı, yönetmenliğini Mark Waters üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cennet Gibi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
35
Titanik
9.2
Titanik (1997)
Dönemin en büyük ve gösterişli gemisi olan Titanic, ilk yolculuğuna çıkar. Gemide yolculuk etmekte olan soylu bir ailenin kızı olan Rose ile kumarda bilet kazanarak gemiye binen fakir bir genç olan Jack arasında büyük bir aşk başlar. Ancak hem onları hem de gemide yolculuk etmekte olan diğer yolcuları büyük bir felaket beklemektedir.
36
Mere Brother Ki Dulhan
7.8
Başrollünde oyuncu Katrina Kaif yer aldığı, yönetmenliğini Ali Abbas Zafar üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mere Brother Ki Dulhan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
37
Yüreğine Sor
8.3
Başrollünde oyuncu Tuba Büyüküstün yer aldığı, yönetmenliğini Yusuf Kurçenli üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yüreğine Sor isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
38
Prens Ve Ben
6.7
Başrollünde oyuncu Julia Stiles yer aldığı, yönetmenliğini Martha Coolidge üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor.Aşk, Aşk Hikayesi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Prens Ve Ben isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
39
Vizontele Tuuba
7.4
Birkaç yıl önce televizyon ile tanışan bir Güneydoğu köyüne bir köy öğretmeni atanır. Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen kitap bağışları sayesinde köye bir kütüphane yapılır, ancak köylüler okumak yerine televizyon izlemeyi tercih etmektedir. Bunun üzerine kütüphaneye bir televizyon getirilir. Bu sırada tüm Türkiye'de yaşanan siyasi olaylardan bu köy de etkilenir.
40
Babasının Kızı
4.3
Başrollünde oyuncu Jennifer Lopez yer aldığı, yönetmenliğini Kevin Smith üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Babasının Kızı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 9
Aşkı İçinizde Hissedeceğiniz En Romantik Fİlmler
İzlerken umudu, hüznü ve aşkı içinizde hissedeceğiniz en romantik filmler listelenmektedir.