up
ara

Soluksuz İzleyeceğiniz En Heyecanlı Aksiyon Filmleri

1
Çılgın Kardeşler
7.4
Başrollünde oyuncu Matt Damon yer aldığı, yönetmenliğini Terry Gilliam üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çılgın Kardeşler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Medusa Darbesi
8.5
Bourne hafıza kaybına uğradıktan sonra Marie ile yeni bir hayata başlar. Geçmişinde yaşadığı şiddet ise Bourne’in peşine bırakmaz ve ona geçmişten gelen biri tarafından suikast düzenlenir.
3
Hitman: Ajan 47
7.4
Başrollünde oyuncu Thomas Kretschmann yer aldığı, yönetmenliğini Aleksander Bach üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hitman: Ajan 47 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Gerçeğin Peşinde
7.9
Başrollünde oyuncu Sam Worthington yer aldığı, yönetmenliğini Asger Leth üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gerçeğin Peşinde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Limit Yok
8.4
Limit Yok (2011)
Eddie, New York'ta düzensiz bir hayat yaşamakta olan başarısız bir yazardır. Kız arkadaşıyla ayrıldığında eski bir arkadaşı ile karşılaşan Eddie'nin hayatı bu esnadan sonra bambaşka bir hal alacaktır. Arkadaşından almış olduğu bir hap sayesinde, beyninin tüm kapasitesini kullanabilen Eddie, hayata bambaşka bir göz ile bakmaya başlar.
6
Son Ültimatom
8.5
Jason Bourne bir yandan eğitimli bir katil olarak yetiştirildiği geçmişinin sırlarını açığa çıkarmaya çalışırken diğer yandan acımasız CIA ajanlarından kaçmaya çalışır.
7
Ölüm Kampı
8.0
Başrollünde oyuncu Mila Kunis yer aldığı, yönetmenliğini Christian Duguay üstlendiği film Uyuşturucu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Uyuşturucu, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölüm Kampı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Milyonluk Bebek
8.5
Başrollünde oyuncu Hilary Swank yer aldığı, yönetmenliğini Clint Eastwood üstlendiği film Spor türünde izleyicisini bekliyor.Spor, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Milyonluk Bebek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Karanlık Gölgeler
8.1
Bir cadı yüzünden tabutun içinde 200 yıllık bir esarete mahkum olan vampir Barnabas Collins, 1972 yılında serbest kalır. İntikamını almak için yaşadığı malikaneye geri döner, ancak aradan geçen 200 yılın ardından hiçbir şeyi beklediği gibi bulamaz. Bir yandan yeni hayatına uyum sağlamaya çalışırken bir yandan da intikam planları yapmayı sürdürür.
10
Bobby Z
8.0
Bobby Z (2007)
Başrollünde oyuncu Laurence Fishburne yer aldığı, yönetmenliğini John Herzfeld üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Mafya türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bobby Z isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
11
Amerikan Ultra
6.3
Mike, Phobe’ye evlenme teklifi etmeyi düşünür ama bir sorun vardır. Mike gizli bir ajandır ve peşine takılan çalıştığı birimin adamları onu etkisiz hale getirmek için uğraşmaktadır.
12
Don
9.1
Don (2006)
Başrollünde oyuncu Shahrukh Khan yer aldığı, yönetmenliğini Farhan Akhtar üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Don isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Geçmişi Olmayan Adam
8.5
Silah ile yaralanmış ve hafızasını kaybetmiş bir adam bir balıkçı teknesi tarafından kurtarılır. İyileşmesinin ardından hafızasını kazanmaya çalışırken kendini öldürmeye çalışan kiralık katillerle de başetmek zorunda kalacaktır.
14
Quick
7.5
Quick (2011)
Başrollünde oyuncu Oh Jungse yer aldığı, yönetmenliğini Beomgu Cho üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Quick isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Tsunamiden Kaçış
9.0
Başrollünde oyuncu Kim Yoojung yer aldığı, yönetmenliğini Jegyun Yun üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Tsunami türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tsunamiden Kaçış isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Yasak Bölge
8.5
Başrollünde oyuncu Paul Walker yer aldığı, yönetmenliğini Camille Delamarre üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Suç, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yasak Bölge isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Yalanlar Üstüne
8.4
Başrollünde oyuncu Mark Strong yer aldığı, yönetmenliğini Ridley Scott üstlendiği film Tehlike türünde izleyicisini bekliyor.Tehlike, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yalanlar Üstüne isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Takers
8.4
Takers (2010)
Başrollünde oyuncu Jay Hernandez yer aldığı, yönetmenliğini John Luessenhop üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Takers isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Kaçış
8.8
Kaçış (2006)
Başrollünde oyuncu Elizabeth Mitchell yer aldığı, yönetmenliğini Wayne Kramer üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kaçış isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Zafere Hücum
8.8
70'lerin en ünlü iki Formula 1 pilotu arasında yaşanan amansız rekabet anlatılıyor.
/ 6
Soluksuz İzleyeceğiniz En Heyecanlı Aksiyon Filmleri
Soluğunuzu tutarak izleyeceğiniz, hareketin bir an bile azalmadığı, nefes kesici aksiyon filmleri listelenmektedir.