up
ara

Korku Filmi Tutkunlarının Mutlaka İzlemesi Gereken Korku Filmleri

21
Çığlık 3
7.2
Sidney, Windsor Kolejinde yaşananlardan sonra adını değiştirerek Kuzey Kaliforniye'da yeni bir hayata başlar. Ancak yeni seri cinayetler işlendiğini ve cesetlerin yanına annesinin fotoğraflarının bırakıldığını öğrenmesiyle yeniden olayların içine dahil olur.
22
Otel 2
8.3
Otel 2 (2007)
3 genç kadın Roma'ya hafta sonu gezisi için gitmeye karar verirler ve beş yıldızlı bir spa oteline yerleşirler. Bilmedikleri şey ise zenginlerden bir araya gelen sapık bir çetenin oyununda figüran olduklarıdır.
23
Testere 4
7.7
Testere 4 (2007)
Jigsaw'un ölümünden sonra Lieutenant Rigg kendini yeni bir oyunun içinde bulur. Hem kendisini hem de meslektaşı olan arkadaşları bu ölüm oyunundan kurtarmak için yine zamanla mücadele etmesi gerekmektedir.
24
Doğmamış
7.4
Filmde, Casey adındaki genç bir kadın, bedenine girerek yavaş yavaş kendisini kontrol altına almaya çalışan bir ruh ile savaşıyor. Geceleri gördüğü kabusların giderek artması ve gündüzleri de kornuç olaylar yaşamaya başlaması üzerine spiritüel olaylar danışmanı olan Sendak'ın yardımını alacak.
25
Arınma Gecesi: Anarşi
8.5
Başrollünde oyuncu John Beasley yer aldığı, yönetmenliğini James DeMonaco üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Cinayet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Arınma Gecesi: Anarşi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
26
Aynalar
8.1
Aynalar (2008)
Başrollünde oyuncu Amy Smart yer aldığı, yönetmenliğini Alexandre Aja üstlendiği film Polisiye türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Polisiye, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aynalar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
27
Aynalar 2
7.7
Aynalar 2 (2010)
Bir mağazanın güvenlik görevlisi olan Max, geceleri mağazada nöbet tutmaktadır. Aynalarda genç bir kadının yansımasını görmeye başlamasının ardından çalışanlar birer birer ölmeye başlar. Max, bu ölümleri durdurabilmek için, aynalardaki kadının gizemini çözmeye çalışacaktır.
28
Testere
8.0
Testere (2004)
Birbirine yabancı olan iki adam pis bir banyoda uyanır. Oraya nasıl geldiklerini hatırlamazlar ancak daha sonra psikopat bir katilin oluşturduğu bir ölüm oyununun piyonları olduklarını anlarlar.
29
Rec 2
8.2
Rec 2 (2009)
Başrollünde oyuncu Manuela Velasco yer aldığı, yönetmenliğini Jaume Balaguer üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rec 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
30
Omen
6.3
Omen (2006)
Thorn ve Kathryn, bir türlü çocuk sahibi olamayan bir çifttir. Kathryn, üçüncü kere doğumda çocuğunu kaybedince, hastane rahibi, aynı gün doğan ve annesini kaybeden bir bebeği onlara verir. Bir süre sonra ailenin etrafında tuhaf olaylar yaşanmaya başlar ve çocuklarının sıradan biri olmadığını anlarlar.
31
Koleksiyoncu
7.2
Başrollünde oyuncu Daniella Alonso yer aldığı, yönetmenliğini Shannon John Stever üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Koleksiyoncu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
32
Annabelle
7.4
Annabelle (2014)
Başrollünde oyuncu Alfre Woodard yer aldığı, yönetmenliğini John R. Leonetti üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Annabelle isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
33
Ölüm Sessizliği
7.7
Başrollünde oyuncu Donnie Wahlberg yer aldığı, yönetmenliğini James Wan üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölüm Sessizliği isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
34
Lanet
7.2
Lanet (2012)
Başrollünde oyuncu Ethan Hawke yer aldığı, yönetmenliğini Scott Derrickson üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lanet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
35
Karabasan
6.1
Karabasan (2014)
Başrollünde oyuncu Essie Davis yer aldığı, yönetmenliğini Jennifer Kent üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karabasan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
36
Paranormal Activity 4
7.0
Başrollünde oyuncu Katie Featherston yer aldığı, yönetmenliğini Henry Joost üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Paranormal Activity 4 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
37
Anne
7.9
Anne (2013)
Başrollünde oyuncu Nikolaj Coster-Waldau yer aldığı, yönetmenliğini Andres Muschietti üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Anne isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
38
Kanıma Gir
5.3
Başrollünde oyuncu Richard Jenkins yer aldığı, yönetmenliğini Matt Reeves üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kanıma Gir isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
39
Elm Sokağında Kabus
8.1
Yıllar önce çocukları öldürdüğü için aileler tarafından linç edilen Freddy adındaki psikopat katil intikam almak üzere geri döner. Ancak bu sefer kurbanlarını, uyudukları sırada rüyalarına girerek öldürmektedir.
40
Lanetli Ev
7.9
Lanetli Ev (2009)
Başrollünde oyuncu Elias Koteas yer aldığı, yönetmenliğini Peter Cornwell üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lanetli Ev isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 7
Korku Filmi Tutkunlarının Mutlaka İzlemesi Gereken Korku Filmleri
Korku filmi tutkunları buraya! Uykularınızı kaçıracak mutlaka izlenmesi gereken en iyi korku filmlerini bu listede topluyoruz.