up
ara

Korku Filmi Tutkunlarının Mutlaka İzlemesi Gereken Korku Filmleri

121
Testere 5
7.6
Testere 5 (2008)
Başrollünde oyuncu Tobin Bell yer aldığı, yönetmenliğini David Hackl üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Testere 5 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
122
Testere 6
7.7
Testere 6 (2009)
Başrollünde oyuncu Tobin Bell yer aldığı, yönetmenliğini Kevin Greutert üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Testere 6 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
123
Testere 7
8.3
Testere 7 (2010)
Başrollünde oyuncu Tobin Bell yer aldığı, yönetmenliğini Kevin Greutert üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Seri türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Testere 7 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
124
Dünya Savaşı Z
7.8
Birleşmiş Milletler çalışanı Gerry Lane aniden ortaya çıkan zombi salgınını araştırmak için hastalığın kökenine iner. İnsanlığın geleceği bu tehlikeli yolculuğun sonuçlarına bağlı.
125
Garez
7.1
Garez (2004)
Başrollünde oyuncu Sarah Michelle Gellar yer aldığı, yönetmenliğini Takashi Shimizu üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Garez isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
126
Garez 3
8.2
Garez 3 (2009)
Başrollünde oyuncu Shawnee Smith yer aldığı, yönetmenliğini Toby Wilkins üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Japon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Garez 3 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
127
Garez 3: Sonun Başlangıcı
7.0
Başrollünde oyuncu Yoshihiko Hakamada yer aldığı, yönetmenliğini Masayuki Ochiai üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Garez 3: Sonun Başlangıcı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
128
Çığlık 2
7.1
Efsane devam ediyor. Bu seride Sidney ve Randy okullarına devam ederken Gale'in ise kitabı filme uyarlama yapılacaktır. Fakat bu sırada cinayetlerin tekrar başlamasıyla korku her yeri sarar.
129
Çığlık 4
7.1
Başrollünde oyuncu Adam Brody yer aldığı, yönetmenliğini Wes Craven üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çığlık 4 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
130
Cehenneme Bir Adım
8.5
Başrollünde oyuncu Natalie Mendoza yer aldığı, yönetmenliğini Neil Marshall üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cehenneme Bir Adım isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
131
Cehenneme 2 Adım
7.9
Sarah adında genç bir kadın, bir mağarada yaşanan dehşetten kurtulan tek kişidir ve yaşadığı korku yüzünden aklını kaybetmek üzeredir. Yetkili bir ekip olay yerini araştırmak üzere mağaraya girecektir ancak mağaranın içini bilen tek kişi Sarah olduğu için, istemese de ekiple beraber mağaraya dönmek zorunda kalacaktır.
/ 7
Korku Filmi Tutkunlarının Mutlaka İzlemesi Gereken Korku Filmleri
Korku filmi tutkunları buraya! Uykularınızı kaçıracak mutlaka izlenmesi gereken en iyi korku filmlerini bu listede topluyoruz.