up
ara
ÜYELER
DİĞER

Uyuşturucu Madde Bağımlılığı Üzerine Kurgulanmış En İyi 25 Film

1
Bir Rüya İçin Ağıt
8.7
Başrollünde oyuncu Hubert Selby Jr. yer aldığı, yönetmenliğini Darren Aronofsky üstlendiği film Uyuşturucu Bağımlılığı türünde izleyicisini bekliyor.Uyuşturucu Bağımlılığı, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Rüya İçin Ağıt isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Drugstore Cowboy
8.0
Başrollünde oyuncu James Remar yer aldığı, yönetmenliğini Gus Van Sant üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Drugstore Cowboy isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Tepetaklak Nelson
8.0
Başrollünde oyuncu Ryan Gosling yer aldığı, yönetmenliğini Ryan Fleck üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tepetaklak Nelson isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Genç Ve Heyecanlı
7.0
Başrollünde oyuncu Ben Affleck yer aldığı, yönetmenliğini Richard Linklater üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Genç Ve Heyecanlı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Easy Rider
8.0
Easy Rider (1969)
Başrollünde oyuncu Jack Nicholson yer aldığı, yönetmenliğini Dennis Hopper üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, Uyuşturucu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Easy Rider isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Süper Ot
8.8
Süper Ot (2001)
Başrollünde oyuncu Redman yer aldığı, yönetmenliğini Jesse Dylan üstlendiği film Dostluk türünde izleyicisini bekliyor.Dostluk, Arkadaşlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Süper Ot isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Christiane F. - Wir Kinder Vom Bahnhof Zoo
8.7
Başrollünde oyuncu David Bowie yer aldığı, yönetmenliğini Uli Edel üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Christiane F. - Wir Kinder Vom Bahnhof Zoo isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Withnail And I
7.0
Başrollünde oyuncu Richard E. Grant yer aldığı, yönetmenliğini Bruce Robinson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Withnail And I isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Vegas'ta Korku Ve Nefret
6.7
Başrollünde oyuncu Cameron Diaz yer aldığı, yönetmenliğini Terry Gilliam üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vegas'ta Korku Ve Nefret isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Altın Kollu Adam
0.0
Başrollünde oyuncu Kim Novak yer aldığı, yönetmenliğini Otto Preminger üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Altın Kollu Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Kanunun Kuvveti
8.5
Başrollünde oyuncu Mélanie Doutey yer aldığı, yönetmenliğini Cédric Jimenez üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kanunun Kuvveti isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Para Avcısı
8.0
Genç ve hırslı Jordan, yatırımcı kişileri aldatarak kısa bir zaman içerisinde büyük bir servet elde eder. Uyuşturucu kullanan, fahişelerle ilişki içerisinde olan kirli ve konfor dolu bir hayata sahiptir.
13
Çıplak Yemek
6.8
Başrollünde oyuncu Ian Holm yer aldığı, yönetmenliğini David Cronenberg üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çıplak Yemek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Kelebek Etkisi
8.5
Geçmişinde ki korku dolu hatıralarla mücadele veren genç adam, bir gün geçmişe yolculuk yapabileceğini ve olayları farklılaştırabileceğini fark eder.
15
Trainspotting
8.5
Başrollünde oyuncu Irvine Welsh yer aldığı, yönetmenliğini Danny Boyle üstlendiği film Uyuşturucu Bağımlılığı türünde izleyicisini bekliyor.Uyuşturucu Bağımlılığı, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Trainspotting isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Günlük
8.2
Günlük (1995)
Başrollünde oyuncu Leonardo DiCaprio yer aldığı, yönetmenliğini Scott Kalvert üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Yazarlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Günlük isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Candy
7.5
Candy (2006)
Başrollünde oyuncu Heath Ledger yer aldığı, yönetmenliğini Neil Armfield üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Uyuşturucu Bağımlılığı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Candy isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Esrar Bitti
8.7
Helen, ressam sevgilisi tarafından terk edilmesinin ardından uyuşturucu bağımlısı olan Bobby ile aşk yaşamaya başlar. Evsizlerle beraber yaşamaya başlayan ikili bu çevreden kurtulmaya çalışır.
19
Pislik
9.3
Pislik (2013)
Başrollünde oyuncu Imogen Poots yer aldığı, yönetmenliğini Jon S. Baird üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Uyuşturucu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Pislik isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Ucuz Roman
8.6
Ucuz Roman (1994)
Bir kitap uyarlaması olan bu film, suç dünyasının en uçlarında yer alan insanları rastlantısal olarak bir araya getirir ve heyecanlı bir kovalama ortaya çıkar.
/ 2
Uyuşturucu Madde Bağımlılığı Üzerine Kurgulanmış En İyi 25 Film
Madde bağımlılığının zararlarını gözler önüne seren, bağımlıların trajik hayatlarını ele alan, madde bağımlılığı üzerine kurgulanmış en iyi 25 film bu listede.