up
ara
ÜYELER
DİĞER

Marvel Sinema Evreni Gelecek Filmler

1
Avengers: Infinity War
9.0
Başrollünde oyuncu Chris Evans yer aldığı, yönetmenliğini Anthony Russo üstlendiği film Süper Kahraman türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Süper Kahraman, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Avengers: Infinity War isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Thor: Ragnarok
8.1
Büyük bir hayran kitlesine sahip olan fantastik serinin üçüncü filmi Thor: Ragnarok, 2017'nin ekim ayında vizyona girdi. Filmde, Asgard'tan çok uzakta hapsolmuş olan Thor'un bir an önce çıkış yolunu bulup Hela'nın sebep olduğu Ragnarok'u durdurmak için vereceği büyük mücadeleyi izleyeceğiz.
3
Black Panther
8.5
Sevilen çizgi roman karakteri Black Panther'i ilk defa bir filmin ana karakteri olarak izliyoruz. Süper kahramanımız Black Panther, Kaptan Amerik'daki savaşın ardından vatanına döner ve burada halka liderlik etmek için çalışmalara başlar. Ancak karışık durumda olan ülkesinde bunu yapmak pek de kolay olmayacaktır.
4
Galaksinin Koruyucuları 2
8.1
Galaksinin Koruyucuları 2'de Koruyucular Peter Quill'e babası hakkında daha fazla bilgi öğrenmesi için yardımcı oluyor.
5
Doktor Strange
8.5
Kariyerinde oldukça başarılı bir cerrah olan Stephen Strange, geçirdiği bir trafik kazasında aldığı yaralar yüzünden ellerini kullanamaz hale gelir. Bu sırada Tibet'te yaraları iyileştirebilen Ancient One adında bir büyücü yaşamaktadır. İkilinin yolunun kesişmesinin ardından Stephen Strange için yepyeni ve inanılmaz bir hayat başlar.
6
Spider-Man: Homecoming
8.5
Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı'nda yaşanan olaylardan birkaç ay sonra Peter Parker, akıl hocası Tony Stark'ın yardımıyla hayatını sıradan bir lise öğrencisi olarak sürdürmeye çalışırken, bir anda ortaya çıkan yeni düşmanıyla mücadele etmek zorunda kalır.
7
World War Hulk
5.0
Başrollünde oyuncu Mark Ruffalo yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Süper Kahraman türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Süper Kahraman, Marvel türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden World War Hulk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Kaptan Marvel
7.7
Brie Larson'un Captain Marvel'ı canlandırdığı filmin yönetmenliğini Ryan Fleck ve Anna Boden ikilisi yapıyor. Filmde iki farklı uzaylı ırkının savaşı sürerken dünya bu savaşın ortasında kalır. Carol Denver (Captain Marvel) güçlerinin farkına varır ve evrenin en güçlü kahramanlarından biri haline gelir ve savaşta yerini alır. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kaptan Marvel isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Avengers: Infinity War - Part II
5.5
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Anthony Russo üstlendiği film Savaş türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Savaş, Marvel türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Avengers: Infinity War - Part II isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Marvel Sinema Evreni Gelecek Filmler
2019 yılına kadar duyurulan Marvel filmleri listedeki şekildedir.