up
ara
ÜYELER
DİĞER

Bazı Ülkelerde Gösterimi Durdurulmuş Yasaklı Filmler

1
Mezarına Tüküreceğim
7.6
Başrollünde oyuncu Sarah Butler yer aldığı, yönetmenliğini Steven R. Monroe üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mezarına Tüküreceğim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Schindler'in Listesi
9.3
İkinci Dünya Savaşı'nın sürdüğü yıllarda Oskar Schindler adında zengin bir Alman iş adamı, Polonya'da bir fabrika kurar. Bu fabrikada Yahudileri çalıştırmaya başlar. Bir süre sonra Yahudilerin çektikleri zulümlere ve ölüme gönderilmelerine sessiz kalamayan Oskar Schindler, onları kurtarmanın yollarını arar.
3
Salo Ya Da Sodom'un 120 Günü
5.9
Faşist Salo Cumhuriyeti devletinde tanınmış kişiler tarafından on sekiz genci bir şatoya kapatırlar. Gençlere burada fiziksel ve cinsel şiddet uygularlar.
4
Ben Hur 1959
9.2
Başrollünde oyuncu Jack Hawkins yer aldığı, yönetmenliğini William Wyler üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ben Hur 1959 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Cannibal Holocaust
5.8
Başrollünde oyuncu Ruggero Deodato yer aldığı, yönetmenliğini Ruggero Deodato üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Yamyam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cannibal Holocaust isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Şeytan
8.0
Şeytan (1973)
Chris adında bir anne kızının doğum gününde kızının anlamsız tavırlarını fark eder ve hasta olduğunu düşünür. Ama doktorlar kızını bir türlü tedavi edemez. Bu sürede tüm şeytanca hareketleri devam eden kızı en son rahibe şeytan çıkartmak için götürürler.
7
Ölümcül Oyunlar
8.1
Tatil için göl kenarına giden aile, davetsiz bir misafir sayesinde gerilim dolu saatler yaşar.
8
Otel
7.6
Otel (2006)
Paxton ve Josh macera ve eğlence peşinde koşan iki gençtir. Slovakya'da güzel kızların olduğu bir mekandan haberdar olan ikili oraya gitmeye karar verir. Ancak dışarıdan her şeyin mükemmel göründüğü bu yer, aslında büyük bir tuzaktır.
9
Persepolis
9.0
Persepolis (2007)
Şah iktidarının düşüşüyle içlerinde demokrasi umutları yeşeren İran halkı hayal kırıklığı yaşayacaktır. Şimdi de mollaların zamanı başlamıştır.
10
Otomatik Portakal
8.3
Şiddet ve şiddetin toplumsallaşmasını, mekanikleşen insan figürünün karanlık bir dünya içinde anlatımını ve nefret ortamında yetişen insanların nefretten başka bir şey barındırmağını gösteren bir yapıt.
11
Duvar
9.2
Duvar (1983)
Başrollünde oyuncu Tuncel Kurtiz yer aldığı, yönetmenliğini Yılmaz Güney üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Hapishane türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Duvar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
İhtiyar Delikanlı
8.5
Kaçırılıp 15 yıl boyunca esir tutulan Oh Dae-Su serbest kalır ve kendisine bu zulmü yapanları bulmak için sadece 5 günü vardır.
13
Geceyarısı Ekspresi
5.5
Başrollünde oyuncu John Hurt yer aldığı, yönetmenliğini Alan Parker üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Geceyarısı Ekspresi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Şeytanın Ölüsü
5.2
Başrollünde oyuncu Bruce Campbell yer aldığı, yönetmenliğini Sam Raimi üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şeytanın Ölüsü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Karanlıkta Uyananlar
0.0
Başrollünde oyuncu Fikret Hakan yer aldığı, yönetmenliğini Ertem Göreç üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Politik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlıkta Uyananlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Deccal
7.9
Deccal (2009)
Başrollünde oyuncu Willem Dafoe yer aldığı, yönetmenliğini Lars von Trier üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Deccal isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Sudaki Bıçak
7.7
Başrollünde oyuncu Roman Polanski yer aldığı, yönetmenliğini Roman Polanski üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sudaki Bıçak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Jeanne D'arc'ın Tutkusu
8.0
Başrollünde oyuncu Antonin Artaud yer aldığı, yönetmenliğini Carl Theodor Dreyer üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jeanne D'arc'ın Tutkusu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Susuz Yaz
8.7
Susuz Yaz (1964)
Başrollünde oyuncu Hülya Koçyiğit yer aldığı, yönetmenliğini Metin Erksan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Susuz Yaz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Bir Sırp Filmi
5.3
Başrollünde oyuncu Srdjan Todorovic yer aldığı, yönetmenliğini Srdjan Spasojevic üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Sırp Filmi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2
Bazı Ülkelerde Gösterimi Durdurulmuş Yasaklı Filmler
Dünyanın farklı ülkelerinde çeşitli sebeplerle sansüre uğramış ve gösterimi yasaklanmış en tartışmalı, yasaklı filmler listelenmektedir.